„Barcelona“ galutinai atsisakė planų susigrąžinti Neymarą © scanpix.lt

„Barcelona“ ekipos gerbėjai jau gali susitaikyti su mintimi, kad puolėjas Neymaras niekados negrįš į Katalonijos klubą.

Kaip praneša žurnalistas Fabrizio Romano, po eilinės veterano traumos Brazilijos čempionate, „La Liga“ komandos vadovai galutinai apsisprendė ateinančią vasarą nevilioti snaiperio.

33–ejų žaidėjas tarpsezonio metu ketina tapti laisvuoju agentu, kai baigs galioti jo sutartis su „Santos“ ekipa.

Vietoje brazilo medžioklės, „Barcelona“ kreips dėmesį į dešinio gynėjo ir saugo pozicijų stiprinimą.

Šį sezoną „Santos“ gretose Neymaras per 11 rungtynių yra pelnęs 3 įvarčius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...