"Barcelona" ir "Atletico" džiaugėsi pergalėmis Ispanijos pirmenybėse

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį buvo sužaistos ketverios 27-ojo turo rungtynės.

Prieš svarbias Čempionų lygos rungtynes pergalę namuose pasiekė Madrido "Atletico" ekipa. Diego Simeone auklėtiniai įrodė pranašumą prieš "Leganes".

"Rojiblancos" dėl pergalės turėjo pavargti, tačiau šeimininkams užteko ir vieno neatsargaus varžovų veiksmo baudos aikštelėje.

50-ąją minutę į "Leganes" vartus buvo skirtas 11 m. baudinys. Jį realizuoti stojęs Sauli Niguezas nepasižymėjo pirmuoju smūgiu, tačiau nuo vartininko kamuolys patogiai atšoko ispanui ir šis antruoju bandymu įmušė pergalingą įvartį.

Antroje vietoje esantis "Atletico" nuo lyderių išlaiko septynių taškų deficitą.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" priėmė Madrido "Rayo Vallecano". Svečiai iš Madrido patampė nervus katalonams, tačiau antrajame kėlinyje šalies čempionai įrodė savo pranašumą.

24-ąją minutę Raulis de Tomas išvedė "Rayo" į priekį, tačiau 38-ąją minutę Gerardas Pique smūgiu galva išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje Lionelis Messi nuo 11 metrų žymos išvedė katalonus į priekį, o pergalę mačo pabaigoje užtvirtino Luisas Suarezas.

Dar kitose rungtynėse "Eibar" ir "Alaves" pasidalino po tašką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Madrido "Getafe" pasiekė dar vieną pergalę, kuri leido išlikti didžiajame ketverte. "Getafe" rezultatu 2:1 palaužė "Huesca".

"Getafe" nuo Madrido "Real" atsilieka tik trimis taškais, tiesa, "baltieji" dar turi sužaisti savo rungtynes.

"Atletico" 1 - 0 "Leganes"
50' [1 - 0] Saul
50' Saul ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

"Alaves" 1 - 1 "Eibar"
58' [1 - 0] T. Inui
71' [1 - 1] M. Cardona

"Barcelona" 3 - 1 "Rayo"
24' [0 - 1] R. De Tomas
38' [1 - 1] G. Pique
50' [2 - 1] L. Messi (11 m. baudinys)
82' [3 - 1] L. Suarez

"Getafe" 2 - 1 "Huesca"
35' [0 - 1] Enric
50' [1 - 1] J. Mata
77' [2 - 1] J. Mata (11 m. baudinys)