"Barcelona" ir "Juventus" be didesnio vargo žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį (VIDEO, FOTO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje finišavo aštuntfinalis. Šį vakarą paaiškėjo paskutinės dvi komandos, žaisiančios ketvirtfinalyje.

Bene daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova "Camp Nou" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Barcelona" susigrūmė su "Manchester City". Luiso Enrique auklėtiniai dar kartą įrodė pranašumą prieš "miestiečius" ir tęsia kovą dėl Senojo žemyno čempionų titulo.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmė "Barcos" futbolininkai. "Man City" niekaip nesugebėjo priartėti prie varžovų baudos aikštelės, kai tuo tarpu "miestiečių" aikštės pusėje Joe Hartas turėjo rimtų išbandymų.

Galiausiai 31-ąją minutę krito pirmasis bei šių rungtynių baigtį nulėmęs įvartis. Puikų reidą pademonstravęs Lionelis Messi atliko perdavimą Ivanui Rakitičiui, kuris perkėlė kamuolį per Anglijos rinktinės vartų sargą ir tapo vienintelio įvarčio autoriumi.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką katalonai turėjo dar puikių progų pelnyti antrąjį įvartį, tačiau svečius iš Anglijos lydėjo sėkmė - kamuolys du kartus skriejo į virpstą.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "miestiečiai" pradėjo demonstruoti kiek agresyvesnį žaidimą ir spaudė šeimininkus. Puikią progą išlyginti rezultatą ir atgaivinti viltis patekti į kitą etapą turėjo Segio Aguero, bet argentinietis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Pačioje rungtynių pabaigoje Ispanijos vicečempionai turėjo ne vieną puikią progą, tačiau stebuklus vartuose išdarinėjo J.Hartas. Bendru rezultatu 3-1 L.Enrique vadovaujama komanda žengė į ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" namų arenoje kovėsi prieš Turino "Juventus". "Bianconeri" nepasigailėjo "geltonai juodų" ir bendru rezultatu 1-5 žengė į ketvirtfinalį.

Italijos čempionai jau nuo pat susitikimo pradžios neleido sukurti jokių pavojingų progų Dortmundo ekipai, kad ši turėtų progą prasimušti į kitą etapą.

3-ąją minutę Carlosas Tevezas išvedė svečius į priekį, o pranašumą 70-ąją minutę padidino Alvaro Morata. Po devynių minučių tas pats C.Tevezas dar kartą nuginklavo Romaną Weidenfellerį ir padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Čempionų lygos ketvirtfinalio burtų traukimas įvyks penktadienį.

"Barcelona" 1 - 0 "Man City"

(Pirmas mačas: 2-1, galutinis rezultatas: 3-1)

31' [1 - 0] I.Rakitič

78' S.Aguero ("Man City") nerealizavo 11m. baudinio

"Borussia" 0 - 3 "Juventus"

(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 1-5)

3' [0 - 1] C.Tevez

70' [0 - 2] A.Morata

79' [0 - 3] C.Tevez