"Barcelona" išplėšė pergalę prieš "Celta" © Eurofootball.lt
Sėkmingai Ispanijos futbolo pirmenybes pradėjo lygos čempionai "Barcelona" pirmadienį vakare svečiuose, po labai atkaklios kovos, 3-2 palaužusi Vigo "Celta" ekipą. Pergalingą įvartį "Barcelona" pelnė iki mačo pabaigos likus žaisti apie penkias minutes.

"%c00020" 2 – 3 "%c00006"
42' [1 – 0] Fernando Baiano
55' [1 – 1] Samuel Eto'o
60' [1 – 2] Leo Messi
64' [2 – 2] Gustavo Lopez
88' [2 – 3] Eidur Gudjohnsen

87' Santos Iriney ("Celta") pašalintas iš aikštės

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje "Celta" išsiveržė į priekį – Nene įsiveržė į baudos aikštelės kraštą ir smūgiavo į vartus, Victoras Valdesas sugebėjo atmušti kamuolį, tačiau jis atšoko laisvam prieš vartus likusiam F.Baiano, kuris lengvai pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po pertaukos "Barcelona" perėmė iniciatyvą ir 55-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą - Leo Messi puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Samueliui Eto'o ir šis nesunkiai nuginklavo varžovų vartininką. Dar po penkių minučių įvartį pelnė ir pats L.Messi – baudos aikštelėje budamas tarp trijų gynėjų Andresas Iniesta tiksliai perdavė kamuolį L.Messi ir šis smūgiu maždaug iš dvylikos metrų pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kamputį.

Atkakli kova tęsėsi toliau ir dar po keturių minučių "Celta" išlygino rezultatą, o pasižymėjo G.Lopez: baudos smūgio metu kamuolys iš aikštės krašto buvo perduotas prie tolimojo "Barcelona" vartų virpsto, G.Lopezas aplenkė neužtikrintai sužaidusius "Barcos" gynėjus ir vienu lietimu nukreipė kamuolį tinklą.

Visgi svečiai iš Katalonijos sugebėjo išplėšti tris taškus - 88-ąją minutę Deco perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam E.Gudjohnsenui, pastarasis susistabdė kamuolį krūtine ir stipriu smūgiu pelnė pirmąjį savo įvartį "Barcelona" ekipos gretose.