„Barcelona“ išvargo pergalę prieš „Betis“ © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sunkią pergalę iškovojo „Barcelona“.

R. Koemano auklėtiniai išvykos rungtynėse 3:2 palaužė „Betis“ futbolininkus ir dar labiau priartėjo prie pirmojoje pozicijoje esančios „Atletico“ ekipos.

Pirmieji į priekį 38-ąją minutę išsiveržė šeimininkai po B. Iglesias įvarčio.

Svečiams rezultatą išlyginti pavyko 59-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo L. Messi.

Barcelona“ į priekį išsiveržė 68-ąją minutę po V. Ruizo įvarčio į savus vartus.

Vis tik 75-ąją minutę V. Ruizas ištaisė savo klaidą ir pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ ekipos vartų tinklą bei išlygino rezultatą 2:2.

Rungtynių didvyriu tapo Trincao, kuris 87-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Lorenzo (IP: 178fb8a05)

Nenoriu pasirodyt nemandagus, bet naujasis prezidentas turi gerai kota nublizginti Messiui, Kad jis pasiliktu.. Baisiau nei baisu zaidimas atrode be jo, net nera kam tempt komandos i prieki. Dembelei tai reiketu suvedima kojom padaryti spardo belekur pasileidzia su kamuoliu irgi nezino kada stoti kada pasuoti. Ape kitus isvis nera ka kalbet, griezmana jau atsibodo zeminti isvis ji i kiprykla pradziai reiketu uzrasyti. Vienintelis dziaugsmas tai Pedri ir viskas.

• +5
  • Tommy (IP: a28814234)

Nu bet ir Messis aukštumoj šian. Įleido, tas įvartį atakoje kurią pats ir pradėjo vos po minutės aikštėje, tada assistas antram įvarčiui ir visa suregzta ataka trečioj atakoj. Pirmos 60 min. be Messi tai Sudūvos lygio komanda buvo, išleido Messi ir ataka po atakos. Vargšas Koemannas, jei Messi išvyks (už dyką beje), pinigų nėra naujokams geriems, tai oi krachas laukia.