"Barcelona" išvykoje įrodė pranašumą prieš "Girona" futbolininkus

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį žaidžiamos dar ketverios 21-ojo turo rungtynės.

Užtikrintai pirmaujanti "Barcelona" išvykoje susikovė su "Girona". Katalonijos komandų susitikime pranašumą įrodė labiau patyrę varžovai – "Barca" džiaugėsi pergale rezultatu 2:0.

9-ąją minutę svečius į priekį išvedė Nelsonas Semedo, o pergalę antrojo kėlinio viduryje užtvirtino eilinį kartą meistriškai su Jordi Alba sužaidęs Lionelis Messi.

Argentiniečiui tai buvo jau 19 įvartis pirmenybėse. Jis yra gerokai pabėgęs į priekį nuo kitų oponentų.

"Girona" nuo 51-os minutės buvo priversta žaisti dešimtyje, kai antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Bernardo Espinosas. Šis teisėjo sprendimas sukėlė didžiulį pasipiktinimą aikštėje ir tribūnose.

"Barcelona" prieš "Atletico" išlaiko 5 taškų pranašumą. "Girona" po nesėkmės krenta į 13-ąją poziciją.

Kitoje akistatoje "Real Valladolid" namuose atsitiesė po praleisto įvarčio ir šventė pergalę prieš Vigo "Celtą".

19 val. 30 min. laiku įvykusiose dvikovose Bilbao "Athletic" minimaliu skirtumu palaužė "Real Betis", o "Real Sociedad" ir "Huesca" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

"Girona" 0 - 2 "Barcelona"
9' [0 - 1] N. Semedo
68' [0 - 2] L. Messi
51' B. Espinosa ("Girona") pašalintas iš aikštės

"Valladolid" 2 - 1 "Celta"
16' [0 - 1] P. Sisto
55' [1 - 1] O. Piano
69' [2 - 1] Keko
87' W. Heodt ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 1 - 0 "Real Betis"
21' [1 - 0] I. Muniain
84' O. de Marcos ("Athletic") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 0 - 0 "Huesca"