"Barcelona" Karaliaus taurės ketvirtfinalį pradėjo pralaimėjimu "Sevilla" ekipai

Trečiadienį vakare Karaliaus taurėje buvo sužaistos dar vienos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės.

"Sevilla" futbolininkai namuose priėmė be Lionelį Messi atvykusią "Barceloną". Andalūzai į "Camp Nou" išvyks turėdami solidų pranašumą – katalonai patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:2.

Andalūzai nuo pat rungtynių pradžios rodė ragus turnyro čempionei. Pablo Machino auklėtiniai aktyviai spaudė varžovus ir kėlė nemažai problemų varžovų gynėjams.

"Barcelona" komandoje debiutavo Kevinas-Prince'as Boatengas, tačiau šis per 63 minutes aikštėje didelių darbų nenuveikė ir vietą užleido gerokai labiau patyrusiam Luisui Suarezui.

Dar prieš keitimą katalonus pirmuoju įvarčiu nubaudė Pablo Sarabia. 58-ąją minutę po Quincy Promeso perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs P. Sarabia vienu lietumu nukreipė kamuolį į Jaspero Cillesseno ginamus vartus.

"Barcelona" žaidimas po L. Suarezo ir Coutinho pasirodymo aikštėje kiek pagerėjo, tačiau 76-ąją minutę dar kartą kamuolį traukti iš savo vartų buvo priversti svečiai.

Po nuostabaus Evero Banegos perdavimo Wissamas Ben Yedderis atitrūko nuo gynėjo ir į visiškai tuščius vartus smeigė antrą vinį. Po įvarčio prancūzas pagerbė vis dar be žinios dingusį Emiliano Sala.

Per likusį laiką "Sevilla" gynyboje neklydo ir išsaugojo dviejų įvarčių pranašumą prieš atsakomąją dvikovą.

"Barcelona" šiame turnyre jau įrodė, kad gali atsitiesti po pralaimėjimo pirmoje dvikovoje – toks scenarijus įvyko aštuntfinalio kovoje su Valensijos "Levante".

"Sevilla" 2 - 0 "Barcelona"
58' [1 - 0] P. Sarabia
76' [2 - 0] W. Ben Yedder