"Barcelona" namie palaužė "Recreativo" © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį sužaistos vienerios XXX turo rungtynės, o dar vienas mačas baigsis vėlai vakare Lietuvos laiku.

Dvidešimt ketvirtą pergalę šį sezoną iškovojo lyderė "Barcelona", namie 2-0 įveikusi 18 vietoje žengiančią "Recreativo" ekipą.

Dvikovą katalonai pradėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 42 sekundes Thierry Henry prasiveržė kairiuoju kraštu bei skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur jo jau laukė ir įvartį įmušė Andresas Iniesta.

Netrukus "Recreativo" galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau Sebastiano Nayaro bandymą atrėmė vartininkas Victoras Valdesas, o kėlinio pabaigoje "Barcelona" žvaigždės Lionelio Messi smūgį nuo vartų linijos atmušė gynėjas.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai siekė padvigubinti rezultatą, ir nors 65 minutę tikslus Henry smūgis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės, jau po kelių akimirkų švieslentėje degė rezultatas 2-0 - po Iniestos smūgio kamuolys, atsimušęs į gynėją Nasiefą Morrisą, įskriejo į vartus.

81 minutę katalonai galėjo pirmauti jau 3-0, bet nebūdingai sau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti Messi - jo bandymą atrėmė vartininkas.

"Recreativo" į tai galėjo atsakyti greitu įvarčiu, tačiau Erseno Martino tikslus smūgis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Per likusį laiką "Barcelona" didesnių sunkumų sau nesukūrė bei iškovojo pergalę, leidusią bent trumpam 9 taškais atitrūkti nuo Madrido "Real".

"Barcelona" 2 - 0 "Recreativo"
1' [1 - 0] Andres Iniesta
66' [2 - 0] Nasief Morris (į savus vartus)

81' Lionel Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Villarreal" 0 - 2 "Malaga"
38' [0 - 1] Sergio Duda
86' [0 - 2] Eliseu