"Barcelona" namuose neturėjo sunkumų su "Sevilla", "Real" be lyderių įveikė "Leganes" (VIDEO)

Trečiadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos penkerios 30-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Sevilla". Luiso Enrique auklėtiniai jokių sunkumų prieš stringančius andalūzus neturėjo ir pasiekė lengvą pergalę rezultatu 3-0.

"Sevilla" rungtynių pradžioje turėjo puikią progą įsiveržti į priekį, tačiau Marcas-Andre ter Stegenas gelbėjo šeimininkus. Vis dėlto vėliau svečiai buvo priversti traukti kamuolį po kamuolio iš savo vartų.

25-ąją minutę nuostabų įvartį per save pelnė Luisas Suarezas, o jau po trijų minučių Lionelis Messi po puikaus L. Suarezo perdavimo padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

33-ąją minutę Lionelis Messi pelnė dar vieną įvartį, kuris padėjo galutinį tašką šioje akistatoje. Antrajame kėlinyje katalonai turėjo dar puikių progų pasižymėti, tačiau rezultatas liko 3-0.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" klubas išvykoje rezultatu 4-2 pranoko "Leganes" futbolininkus. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai po pirmųjų 30 minučių pirmavo rezultatu 3-0, tačiau du greiti varžovų įvarčiai buvo sugrąžinę intrigą.

15-ąją minutę Jamesas Rodriguezas išvedė šeimininkus į priekį po puikaus Marco Asensio reido, o pranašumą jau po trijų minučių padidino Alvaro Morata. Netrukus tas pats A. Morata pelnė trečiąjį komandos įvartį ir, atrodė, kad padėjo galutinį tašką.

Vis dėlto "Leganes" naudojosi neužtikrintu svečių žaidimu gynyboje ir 32-ąją minutę sušvelnino rezultatą. Po dviejų minučių "Leganes" sukūrė antrąją pavojingą progą ir pelnė dar vieną įvartį.

"Real" kiek sutriko, tačiau daugiau įvarčių nepraleido, o 48-ąją minutę pergalę garantavo dar vienas A. Morata įvartis, nors akivaizdžiai į savus vartus rankomis įsimušė pats varžovas.

"Real" po pergalės išlaiko tą patį 2 taškų pranašumą prieš "Barcelona" ir dar turi rungtynes atsargoje.

Kiti susitikimai baigėsi Pamplonos "Osasuna" ir "Malaga" pergalėmis, o La Korunjos "Deportivo" sužaidė lygiosiomis su "Granada".

"Barcelona" 3 - 0 "Sevilla"
25' [1 - 0] L. Suarez
28' [2 - 0] L. Messi
33' [3 - 0] L. Messi
90' Vitolo ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10265345" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Alaves" 0 - 1 "Osasuna"
88' [0 - 1] A. Berenguer

"Deportivo" 0 - 0 "Granada"
77' C. Borges ("Deportivo") nerealizavo 11 m. baudinio

"Gijon" 0 - 1 "Malaga"
40' [0 - 1] S. Ramirez

"Leganes" 2 - 4 "Real Madrid"
15' [0 - 1] J. Rodriguez
18' [0 - 2] A. Morata
23' [0 - 3] A. Morata
32' [1 - 3] Gabriel
34' [2 - 3] Luciano
48' [2 - 4] A. Morata