"Barcelona" namuose sutrypė mažiausią "La Liga" komandą, "Betis" laimėjo derbį

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos paskutinės ketverios 3-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" namuose nepasigailėjo lygos naujokų - ankstyvą įvartį praleidę katalonai atsitiesė ir "Huesca" komandai įmušė net aštuonis įvarčius.

3-ąją minutę "Barca" netikėtai buvo nubausta, tačiau varžovų įvartis tik pabudino žvėrį - iki 39-os minutės šeimininkai jau buvo sumušę tris įvarčius: pasižymėjo Leo Messi, Luisas Suarezas ir į savus vartus įsispyręs varžovas.

Kėlinio pabaigoje "Huescai" komandai vėl pavyko pasižymėti, bet "Barcelona" už tai varžovams antrajame kėlinyje atsakė dar penkiais įvarčiais.

Antroje rungtynių pusėje smaginosi Ousmane Dembele, Ivanas Rakitiučs, L. Messi, Jordi Alba ir L. Suarezas.

"Barcelona" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir kartu su Madrido "Real" lieka vienintelės komandos, nepraradusios taškų.

Valensijoje įvyko miesto derbis - "Levante" priėmė "Valencia". Po rezultatyvios kovos pergale nesidžiaugė nė viena komanda - lygiosios rezultatu 2:2.

Marti Rogeris "Levante" du kartus šiose rungtynėse buvo išvedęs į priekį, tačiau "šikšnosparniai" tiek pat kartų lygino rezultatą. Jų gretose pasižymėjo Denisas Čeryševas ir Dani Parejo. Nuo 76-os minutės šeimininkai buvo priversti žaisti turėdami vienu žaidėju mažiau.

"Valencia" sezono pradžia ir toliau nedžiugina sirgalių - dvejos lygiosios ir vienas pralaimėjimas. "Levante" su 4 taškais rikiuojasi penktoje pozicijoje.

Dar kitoje dvikovoje "Alaves" nukovė Barselonos "Espanyol", o Sevilijos derbyje triumfavo "Real Betis". Į pergalę šeimininkus atvedė tikslus Joaquino įvartis.

"Barcelona" 8 - 2 "Huesca"
3' [0 - 1] Cucho
16' [1 - 1] L. Messi
24' [2 - 1] J. Pulido (į savus vartus)
39' [3 - 1] L. Suarez
42' [3 - 2] A. Gailar
48' [4 - 2] O. Dembele
52' [5 - 2] I. Rakitič
61' [6 - 2] L. Messi
81' [7 - 2] J. Alba
90+1' [8 - 2] L. Suarez (11 m. baudinys)

"Levante" 2 - 2 "Valencia"
13' [1 - 0] M. Roger
16' [1 - 1] D. Čeryšev
33' [2 - 1] M. Roger
52' [2 - 2] D. Parejo (11 m. baudinys)
76' Coke ("Levante") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 2 - 1 "Espanyol"
42' [0 - 1] L. Baptistao
57' [1 - 1] B. Baston
59' [2 - 1] R. Sobrino

"Real Betis" 1 - 0 "Sevilla"
80' [1 - 0] Joaquin

<iframe width="500" height="300" src="http://hfoot.matchat.online/player/sjBEFJJMB2" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>