„Barcelona“ nerealizavo dviejų 11 metrų baudinių, tačiau žengė į kitą Karaliaus taurės etapą © AP nuotr.

Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės turnyre tik po pratęsimo svečiuose 2:0 palaužė trečiojoje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančią „Cornella“ ekipą.

Visą rungtynių laiką dominavo svečiai.

39-ąją minutę prie 11 metrų baudinio žymos stojo M. Pjaničius, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė „Cornella“ ekipos vartininkas Juanas Ramirezas.

Barcelona“ rungtynėse 80-ąją minutę turėjo dar vieną puikią progą rungtynes užbaigti per pagrindinį laiką, tačiau O. Dembele taip pat nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Svečiams į priekį išsiveržti pavyko 92-ąją minutę po O. Dembele įvarčio.

Rezultatą besibaigiant rungtynėms padvigubino M. Braithwaite’as, kuris po Pedri perdavimo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.