"Barcelona" nugalėjo "Malaga", "Valencia" sudaužė "Sevilla" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 9-ojo turo rungtynės.

Puikią sportinę formą šį sezoną demonstruojanti "Valencia" namuose susigrūmė su stringančia "Sevilla". "Šikšnosparniai" pasismagino su andalūzais - juos sutriuškino rezultatu 4-0.

Pirmasis įvartis krito tik 43-ąją minutę, kai po puikaus reido pasižymėjo Goncalo Guedesas. Antrajame kėlinyje pasipylė daugiau įvarčių - 51-ąją minutę pasižymėjo Simone Zaza, o rungtynių pabaigoje dar po įvartį pridėjo Santi Mina ir antrą kartą pasižymėjęs G. Guedesas.

"Valencia" su 21 tašku išlieka antroje pozicijoje ir nuo lyderiu išlaiko keturių taškų atsilikimą

Anksčiau įvykusiose dvikovose Sevilijos "Real Betis" nugalėjo "Alaves", o Valensijos "Levante" ir Madrido "Getafe" išsiskyrė lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" namuose susigrūmė su "Malaga". Katalonai neturėjo lengvo pasivaikščiojimo, tačiau svečiai buvo įveikti rezultatu 2-0.

Pergalę nulėmė du įvarčiai - jau 2-ąją minutę abejotiną įvartį pasiekė Gerardas Deulofeu, o pergalę 56-ąją minutę užtvirtino Andresas Iniesta.

"Barcelona" su 25 taškais ir toliau užtikrintai pirmauja pirmenybėse.

"Valencia" 4 - 0 "Sevilla"
43' [1 - 0] G. Guedes
51' [2 - 0] S. Zaza
85' [3 - 0] S. Mina
90+2' [4 - 0] G. Guedes

"Real Betis" 2 - 0 "Alaves"
13' [1 - 0] A. Sanabria
75' [2 - 0] Alexis (į savus vartus)

"Levante" 1 - 1 "Getafe"
59' [0 - 1] F. Fajr
62' [1 - 1] J. Morales

"Barcelona" 2 - 0 "Malaga"
2' [1 - 0] G. Deulofeu
56' [2 - 0] A. Iniesta

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10668325" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>