Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa neketina ramiai stebėti, kaip „Barcelona“ įsigyja Madrido „Atletico“ puolėją Julianą Alvarezą.
Kaip rašo žurnalistas Inaki Villalonas De Linosas, Čempionų lygos finalo dalyviai nutarė sureaguoti į katalonų veiksmus ir pateikti dar didesnį pasiūlymą už argentinietį.
Teigiama, kad „Atletico“ raginama parduoti vieną iš lyderių už 120 mln. eurų sumą.
Be to, ispanai sulaukti ir dviejų PSG žaidėjų – Kango-in Lee ir Goncalo Ramoso.
Pačiame J. Alvarezui žadama 22 mln. eurų per metus siekianti alga.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Kokie beprotiski pinigai, as taip pagalvoju ar jie kadanors atsiperka. Bet sumos tai nerealios.
Tegul lieka Atletico de madride
Alvarez vietoje nesikelciau, daugiau pinigu gautu pas Saudzius kad ir po keliu metu.
nemanau kad Atletico lengvai ji paleis kai juk patys uz ji paklojo apie 90lemu, o verte jo tikrai nesumenko
Negi jis kelsis į tą Afrikos čempionata?
nemanau kad Atletico lengvai ji paleis kai juk patys uz ji paklojo apie 90lemu, o verte jo tikrai nesumenko
Kokie beprotiski pinigai, as taip pagalvoju ar jie kadanors atsiperka. Bet sumos tai nerealios.
Jei neatsipirktų niekas jų ir nemokėtų
Alvarez vietoje nesikelciau, daugiau pinigu gautu pas Saudzius kad ir po keliu metu.
Tegul lieka Atletico de madride
Negi jis kelsis į tą Afrikos čempionata?
Kokie beprotiski pinigai, as taip pagalvoju ar jie kadanors atsiperka. Bet sumos tai nerealios.
Negi jis kelsis į tą Afrikos čempionata?
Tegul lieka Atletico de madride
Alvarez vietoje nesikelciau, daugiau pinigu gautu pas Saudzius kad ir po keliu metu.
Kokie beprotiski pinigai, as taip pagalvoju ar jie kadanors atsiperka. Bet sumos tai nerealios.
Jei neatsipirktų niekas jų ir nemokėtų
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą