"Barcelona" palaužė dešimtyje žaidusią "Valencia", "Atletico" pranoko "Sevilla" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaitos dar penkerios 28-ojo turo rungtynės.

Madrido "Atletico" namuose priėmė "Sevilla" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai užtikrintu rezultatu 3-1 nugalėjo andalūzus, kurie Ispanijoje nesugeba laimėti jau tris rungtynes iš eilės.

Pirmajame kėlinyje pirmasis įvartis buvo pasiektas 37-ąją minutę - Diego Godinas išvedė šeimininkus į priekį po standartinės situacijos.

Antrajame kėlinyje "Atletico" futbolininkai ir toliau diktavo žaidimo sąlygas, o 61-ąją minutę Antoine'as Griezmannas padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

77-ąją minutę Koke smeigė trečiąjį įvartį į Sergio Rico ginamų vartų tinklą. 85-ąją minutę garbės įvartį "Sevilla" gretose pasiekė Joaquinas Correa.

Ketvirtoje vietoje esantis "Atletico" nuo "Sevilla" mažina atsilikimą iki dviejų taškų, o nuo lydeirų turi tą patį 10 taškų deficitą.

Dar kitose rungtynėse "Leganes" ir "Malaga" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis, o "Sporting Gijon" ir Vigo "Celta" pasiekė pergales prieš savo varžovus.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Barcelona" namuos priimė "Valencia". Luiso Enrique auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 4-2 pranoko "šikšnosparnių" vienuolikę.

29-ąją minutę Eliaquimas Mangala smūgiu galva po kampinio išvedė svečius į priekį, tačiau jau 35-ąją minutę Luisas Suarezas rezultatą išlygino.

Lyg to būtų negana, 44-ąją minutę "Valencia" pirmojo įvarčio autorius E. Mangala neleistinai baudos aikštelėje sustabdė L. Suarezą ir uždirbo ne tik 11 metrų baudinį, bet už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Lionelis Messi tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "Valencia" jau kitos atakos metu sugebėjo išlyginti rezultatą, kai po puikaus Jose Gaya perdavimo kamuolį į "Barcos" vartus pasiuntė klubo auklėtinis Muniras El Haddadi.

Antrajame kėlinyje "Valencia" bandė atsilaikyti dešimtyje, tačiau to padaryti nesugebėjo, o į pergalę katalonus atvedė L. Messi ir Andre Gomesas, pridėję dar po įvartį.

"Barca" po pergalės nuo Madrido "Real" klubo sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.

"Atletico" 3 - 1 "Sevilla"
37' [1 - 0] D. Godin
61' [2 - 0] A. Griezmann
77' [3 - 0] Koke
85' [3 - 1] J. Correa

"Leganes" 0 - 0 "Malaga"

"Deportivo" 0 - 1 "Celta"
74' [0 - 1] I. Aspas

"Gijon" 3 - 1 "Granada"
51' [0 - 1] S. Ingason
60' [1 - 1] L. Traore
64' [2 - 1] J. Babin
67' [3 - 1] C. Carmona
82' L. Traore ("Gijon") nerealizavo 11 m. baudinio

"Barcelona" 4 - 2 "Valencia"
29' [0 - 1] E. Mangala
35' [1 - 1] L. Suarez
45' [2 - 1] L. Messi (11 m. baudinys)
45+1' [2 - 2] Munir
52' [3 - 2] L. Messi
89' [4 - 2] A. Gomes
44' E. Mangala ("Valencia") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10232823" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>