"Barcelona" pergalė Bilbao © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionate buvo žaidžiamos vienintelės penkto turo rungtynės, kuriose čempionų titulą ginantys "Barcelona" futbolininkai svečiuose 3-1 laimėjo prieš dešimtyje beveik visas rungtynes žaidusius "Athletic Bilbao" futbolininkus.

"Athletic Bilbao" 1 - 3 "Barcelona"
11` [1 - 0] Francisco Yeste
45` [1 - 1] Ustaritz (į savus vartus)
61` [1 - 2] Eidur Gudjohnsen
77` [1 - 3] Javier Saviola

19` iš aikštės pašalintas Javier Casas ("Athletic Bilbao")

"Barcelona", kuriems artimiausius penkis mėnesius dėl kelio traumos padėti negalės rezultatyviausias komandos žaidėjas kamerūnietis Samuelis Eto`o, blankiai pradėjo rungtynes ir šeimininkai išsiveržė į priekį 11-ą minutę.

"Barcelona" pavyko perimti iniciatyvą tik po aštuonių minučių, kai raudoną kortelę prieš save išvydo "Athletic Bilbao" gynėjas Javieras Casasas.

Svečiams pavyko išlyginti rezultatą prieš pat pertrauką, kai "Athletic" gynėjas Ustaritzas nukreipė islando Eiduro Gudjohnseno skersuotą kamuolį į vartus. Įpusėjus antrajam kėliniui pasižymėti pavyko jau pačiam islandui, o pergalę įtvirtino po keitimo pasirodęs argentinietis Javieras Saviola.