Regis Ispanijos superklubas "%c00006" jau ruošiasi ateinančiam sezonui. Ispanijos žiniasklaidoje pasirodė galimų katalonų pirkinių sąrašas. "Barca" prezidento Joano Laportos geidžiamųjų sąrašo viršuje yra Turino "%c00038" puolėjas %p01431 bei La Korunijos "%c00089". Tuo tarpu atrodo, jog ekipą po sezono palikti turėtų %p00224, %p00218 bei %p00226.

Katalonai jau kurį laiką domisi Prancūzijos rinktinės puolėju Trezeguet, tačiau treneris Frankas Rijkaardas iki galo nepasisprendžia - jam atrodo, kad jis yra kiek statiškas. Šis prancūzas atrodo vienintelis įmanomas variantas katalonų ekipai, kadangi "Arsenal" tikrai neparduos Thierry Henry, kaip ir "Man Utd" nenorės prarasti van Nistelrooy`aus.

"Barcelona" taip pat norėtų nusipirkti Edgarą Davidsą (%p00664), kuris šį sezoną yra išnuomotas "Barcai" ir yra labai svarbi figūra "Barcos" žaidime. "Barca" taip pat norėtų nusipirkti "Arsenal" priklausantį Giovannį van Bronkhorstą (%p00253), kuris taip pat šiame sezone yra išnuomotas katalonų ekipai.

Ispanijos sporto dienraštis "Marca" teigia, jog "Fenerbahce" domisi Marcu Overmarsu bei Recberu Rustu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos