"Barcelona" po atkaklios kovos palaužė "Eibar", "Valencia" išsigelbėjo Malagoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 24-ojo turo rungtynės.

Į šalies čempionų titulą rimtai nusitaikiusi "Barcelona" išvykoje susigrūmė su "Eibar". Katalonams pavyko sugrįžti į pergalių kelią ir po sunkios kovos varžovai buvo nugalėti rezultatu 2-0.

Rungtynių pradžia buvo itin aktyvi - abi komandos žaidė itin atvirą futbolą, tačiau progų paversti įvarčiais taip lengvai nepavyko. Vis dėlto 16-ąją minutę krito pirmasis įvartis - nuostabų perdavimą iš Lionelio Messi gavęs Luisas Suarezas išvedė svečius į priekį.

Per likusį laiką "Eibar" turėjo keletą gerų progų išlyginti rezultatą, tačiau daugiau įvarčių nekrito, o kova persikėlė į antrąją rungtynių pusę.

"Eibar" varžovams dantis rodė ir antrajame kėlinyje, tačiau šeimininkų šansus šiose rungtynėse apsunkino Fabiano Orellana - 66-ąją minutę čilietis sulaukė antros geltonos kortelės už tai, kad iš nepasitenkinimo teisėjo sprendimu ranka numušė kamuolį.

"Eibar" ekipai kovoti dešimtyje prieš "Barca" buvo sunku. Galutinis taškas šiose rungtynėse buvo padėtas 88-ąją minutę, pasižymėjus Jordi Albai.

"Barcelona" nutraukė dviejų lygiųjų seriją ir prieš artimiausius oponentus įgijo 10 taškų pranašumą.

Kitoje dvikovoje "Sevilla" išvykoje palaužė "Las Palmas", o "Alaves" minimaliu skirtumu pranoko "Deportivo".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Malaga" siekė nutraukti pergalių badą prieš "Valencia". Rungtynes itin sėkmingai pradėję andalūzai liko be taškų - pergalę po atkaklios kovos pasiekė svečiai.

27-ąją minutę "Malaga" įsiveržė į priekį, tačiau artėjant rungtynėms link pabaigos išbarstė susikrautą pranašumą. 80-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Francis Coquelinas, o pergalingą įvartį po penkių minučių nuo 11 metrų žymos pasiekė Dani Parejo.

"Valencia" išlieka trečioje pozicijoje ir nuo Madrido "Real", kuris yra sužaidęs dvejomis rungtynėms mažiau, pirmauja keturiais taškais.

"Eibar" 0 - 2 "Barcelona"
16' [0 - 1] L. Suarez
88' [0 - 2] J. Alba
66' F. Orellana ("Eibar") pašalintas iš aikštės

"Las Palmas" 1 - 2 "Sevilla" (VIDEO)
35' [0 - 1] W. Ben Yedder
50' [0 - 2] P. Sarabia
82' [1 - 2] J. Calleri (11 m. baudinys)

"Alaves" 1 - 0 "Deportivo"
61' [1 - 0] Munir

"Malaga" 1 - 2 "Valencia" (VIDEO)
27' [1 - 0] B. Ideye
80' [1 - 1] F. Coquelin
85' [1 - 2] D. Parejo (11 m. baudinys)
84' I. Miquel ("Malaga") pašalintas iš aikštės