"Barcelona" po atkaklios kovos palaužė "Sevilla", "Real" tęsia pergalingą žygį (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos penkerios 11-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" tvirtovėje susigrūmė Madrido "Real" prieš "Leganes". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai sunkumų su lygos naujokais neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Garethas Bale'as, kuris pasižymėjo dubliu. Pirmąjį įvartį valas pasiekė 38-ąją minutę, o rezultatą padvigubino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.

Pergalę užtikrinęs įvartis krito 76-ąją minutę - po puikaus Toni Krooso perdavimo pasižymėjo Alvaro Morata.

Vis dar be pralaimėjimų žygiuojanti "Real" ekipa su 27 taškais pirmauja Ispanijos pirmenybėse.

Dar kitose rungtynėse Vigo "Celta" namuose palaužė "Valencia", Barselonos "Espanyol" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Bilbao "Athletic", o "Villarreal" pranoko Sevilijos "Real Betis".

Paskutinės rungtynės "Ramon Sanchez Pizjuan" stadione atnešė daugiausiai intrigos. "Sevilla" savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo pasipriešinti "Barcelona" ekipai ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1-2.

"Sevilla" nuo pat pradžių demonstravo aukštą tempą, tačiau antrajame kėlinyje jėgos seko, o katalonai tuo ir pasinaudojo. Rungtynių startas buvo sėkmingas - 15-ąją minutę po puikaus Pablo Sarabia perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Vitolo.

"Barcai" nesisekė atakuoti, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje pasiekė svarbų išlyginamąjį įvartį. Po Neymaro perdavimo tiksliai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Lionelis Messi.

Antrajame kėlinyje Ispanijos vicečempionai buvo kur kas aktyvesni ir pergalingą įvartį pasiekė 61-ąją minutę - pasižymėjo Luisas Suarezas.

Po pergalės "Barca" pakilo į antrąją vietą ir nuo pirmoje vietoje esančių "Real" futbolininkų atsilieka 2 taškais.

"Real Madrid" 3 - 0 "Leganes"
38' [1 - 0] G. Bale
45' [2 - 0] G. Bale
76' [3 - 0] A. Morata

"Celta" 2 - 1 "Valencia"
32' [0 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)
43' [1 - 1] F. Roncaglia
77' [2 - 1] J. Guidetti

"Espanyol" 0 - 0 "Athletic Bilbao"

"Villarreal" 2 - 0 "Real Betis"
22' [1 - 0] M. Trigueros
53' [2 - 0] B. Soriano

"Sevilla" 1 - 2 "Barcelona"
15' [1 - 0] Vitolo
43' [1 - 1] L. Messi
61' [1 - 2] L. Suarez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9878913" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>