"Barcelona" pralaimėjimas Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos šešerios 37-tojo turo kovos.

Pralaimėjimą, žaisdama toli gražu nestipriausios sudėties, patyrė nugalėtojos titulą jau užsitikrinusi "Barcelona", kuri išvykoje 1-2 pralaimėjo "Mallorca".

Pirmasis įvartis krito 10 mačo minutę, kai tiksliu Bojano Krkičiaus perdavimu pasinaudojo Samuelis Eto'o, kuris ir išvedė svečius į priekį. Kiek vėliau tas pats S.Eto'o dar kelis kartus buvo atsidūręs pavojingų "Barcos" išpuolių smaigalyje, vis dėlto iki pertraukos rezultatas nepakito.

Prasidėjus atrame kėliniui S.Eto'o dar kartą pavojingai smūgiavo į "Mallorca" vartus, tačiau tame epizode patikimai sužaidė vartininkas Miguelis Moya.

Visgi 73 rungtynių minutę "Mallorca" pavyko išlyginti rezultatą - puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Juanas Arango. Tačiau šeimininkai nė nebandė sustoti ir 78 minutę po Santanos smūgio galva rezultatas jau tapo 2-1 "Mallorca" naudai.

"Barcelona" taip pat buvo nenusiteikusį pralaimėti, tačiau 89 minutę S.Eto'o smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Maža, to po kelių minučių arbitras užfiksavo pražangą baudos aikštelėje prieš S.Eto'o bei skyrė 11 metrų baudinį. Visgi kamerūnietis vėl pataikė į virpstą.

Iškart po šio netikslaus smūgio nuskambėjo finalinis teisėjo švilpukas, kuris paskelbė "Mallorca" pergalę 2-1.

"Mallorca" 2 - 1 "Barcelona"
10' [0 - 1] Samuel Eto'o
73' [1 - 1] Juan Arango
78' [2 - 1] Cléber Santana Loureiro

90' S.Eto'o ('Barcelona") nerealizavo 11 metrų baudinio

Sevilijos "Real Betis" 2 - 0 "Almeria"
5' [1 - 0] Mark Dennis González
66' [2 - 0] Arturo Arzu

20' iš aikštės pašalintas Jose M.F. Moreno Chico ("Almeria")

Santandero "Racing" 3 - 2 "Valladolid"
4' [1 - 0] Oscar Serrano
13' [1 - 1] Manuel Victor
20' [1 - 2] Henok Goitom
61' [2 - 2] Jonathan Pereira
85' [3 - 2] Nikola Zigic

50' iš aikštės pašalintas Jauregi Inaki Bea ("Valladolid")

Barselonos "Espanyol" 1 - 0 Bilbao "Athletic"
69' [1 - 0] Luis Garcia (iš 11 metrų baudinio)

"Numancia" 1 - 0 "Recreativo"
88' [1 - 0] Jose Javier Barkero

89' iš aikštės pašalintas Andres Lamas ("Recreativo")

Chichono "Sporting" 2 - 1 "Malaga"
24' [1 - 0] Serrabasa Gerard
38' [1 - 1] Robson Weligton
53' [2 - 1] Hélder Rosário (į savus vartus)

Madrido "Atletico" 1 - 0 "Valencia"
29' [1 - 0] Diego Forlan (iš 11 metrų baudinio)