"Barcelona" pratęsė itin pelningą sutartį su "Nike"

"Barcelona" ir toliau vilkės "Nike" pagamintus marškinėlius.

Tai paaiškėjo Katalonijos klubui oficialiai paskelbus apie pasiektą naują susitarimą su JAV sportinės aprangos ir avalynės gamybos industrijos milžine.

Dabartinė "Barcelona" ir "Nike" sutartis galiojo iki 2018 metų birželio 30 dienos, tačiau abi pusės neslėpė norinčios ir toliau pratęsti sėkmingą bendradarbiavimą.

Visų Katalonijos klubo sporto sekcijų atletai "Nike" aprangas vilki nuo 1998 metų, o per tą laiką labiausiai pasižymėjo pagrindinė "Barcos" futbolo komanda - ji net 4 sykius tapo Čempionų lygos nugalėtoja, 10 kartų džiaugėsi Ispanijos nacionalinio čempionato auksu, iškovojo 4 Karaliaus taures ir trissyk triumfavo FIFA klubų pasaulio čempionate.

Naujojo susitarimo detalės kol kas laikomos paslaptyje, o "Barcelona" vadovai jau pareiškė, kad daugiau informacijos apie sutartį su "Nike" jie paskelbs svarbiausiame Katalonijos klubo narių susirinkime - Generalinėje Asamblėjoje.

Neoficialiais duomenimis, "Barcelona" iš "Nike" per vieną sezoną gali uždirbti apie 155 milijonus eurų, o sutartis galiotų iki 2026 metų vasaros.

Įdomus faktas: 2006 metų pabaigoje sudarytos Katalonijos klubo ir "Nike" penkerių metų sutarties vertė buvo 150 milijonų eurų. Tai reiškia, jog "Barca" tuomet per metus savo biudžetą papildydavo 30 milijonų eurų.

fcbarcelona.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos