"Barcelona" puolimo mašina nepasigailėjo "Getafe" vienuolikės (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos vienerios 34-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" susigrūmė su sostinės Madrido "Getafe" ekipa. Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 6-0 pažemino svečius.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti net penki įvarčiai. Po sykį pasižymėjo Lionelis Messi, Neymaras ir Xavi, o du įvarčius šeimininkams pridėjo Luisas Suarezas.

Antrajame kėlinyje "Barca" taip pat dominavo, tačiau katalonams jau nebepavyko pelnyti tiek įvarčių. Galutinį tašką 47-ąją minutę padėjo pirmojo įvarčio autorius L.Messi.

"Barcelona" bent laikinai įgijo 5 taškų pranašumą prieš antroje vietoje esantį Madrido "Real" klubą.

"Barcelona" 6 - 0 "Getafe"

9' [1 - 0] L.Messi (11m. baudinys)

25' [2 - 0] L.Suarez

28' [3 - 0] Neymar

30' [4 - 0] Xavi

40' [5 - 0] L.Suarez

47' [6 - 0[ L.Messi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7671756" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>