"Barcelona" surengė įvarčių fiestą mače su "Sevilla"

Sekmadienį vėlai vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse finišavo 8-asis turas.

Paskutinė dvikova įvyko "Camp Nou" stadione, kur su kiekvienomis rungtynėmis vis geresnį žaidimą demonstruojanti "Barcelona" priėmė "Sevillą". Puikiai rungtynes pradėję andalūzai sulūžo pirmojo kėlinio viduryje, kai katalonai per aštuonias minutes surengė įvarčių fiestą ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4:0.

"Sevilla" per pirmąsias 25 minutes susikūrė bent dvi šimtaprocentines progas, tačiau svečius pavedė Luukas de Jongas.

27-ąją minutę "Barcą" į priekį fantastišku smūgiu išvedė Luisas Suarezas – urugvajietis po Nelsono Semedo perdavimo smūgiu per save nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

32-ąją minutę pranašumą padidino Arturo Vidalis, o po trijų minučių visiškai į nokdauną svečius pasiuntė Ousmane'as Dembele, pasinaudojęs varžovų klaida ir reid1 kairiuoju kraštu užbaigęs įvarčiu.

Antrajame kėlinyje "Barcelona" pristabdė savo arklius, tačiau paskutinę vyšnaitę ant torto vis tik uždėjo Lionelis Messi – 78-ąją minutę argentinietis nuostabiu baudos smūgiu atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame sezone.

Pačioje rungtynių pabaigoje "Barcelona" dar spėjo pasižymėti raudonomis kortelėmis – 87-ąją minutę už pražangą iš aikštės buvo išvarytas po keitimo pasirodęs 20-metis gynėjas Ronaldas Araujo, o lyg to būtų negana, už kalbas su teisėju raudoną kortelę prieš save išvydo ir Ousmane'as Dembele.

"Barcelona" futbolininkai susitikimą buvo priversti baigti devyniese, tačiau tai iš esmės jau nebeturėjo jokios įtakos.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovoję katalonai pakilo į antrąją vietą ir nuo lyderių išlaiko dviejų taškų atsilikimą. "Real" ir "Barcelona" akistata įvyks jau 10-ajame ture.

"Barcelona" 4 - 0 "Sevilla"
27' [1 - 0] L. Suarez
32' [2 - 0] A. Vidal
35' [3 - 0] O. Dembele
78' [4 - 0] L. Messi
87' S. Araujo ("Barcelona") pašalintas iš aikštės
88' O. Dembele ("Barcelona") pašalintas iš aikštės