„Barcelona“ svečiuose sutriuškino „Atletico“ klubą © AFP nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Barcelona“ klubas svečiuose, rezultatu 3:0, sutriuškino „Atletico“.

Katalonus 38-ąją minutę į priekį išvedė Joao Felixas. Šįkart portugalas nešventė įvarčio prieš buvusią komandą. Vos po kelių minučių dėl per didelio emocijų kiekio, „Barcos“ vyriausiasis treneris Xavi buvo nubaustas raudona kortele.

47-ąją minutę rezultatą padvigubino Robertas Lewandowski. 65-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Ferminas Lopezas. R. Lewandowski šiose rungtynėse atliko antrąjį rezultatyvų perdavimą.

90+2 minutę raudoną kortelę priešais save išvydo „matrasų“ krašto gynėjas Nahuelis Molina.

Po šios pergalės „Barca“ kyla į 2-ąją lentelės vietą, o „Atletico“ nukrito į 5-ąją poziciją.