Po vakarykščio UEFA Čempionų lygos finalo "Barcelona" ekipa nusprendė netylėti.
Oficialioje komandos "Twiiter" paskyroje katalonai pasveikino aršiausius savo varžovus Madrido "Real" iškovojus dar vieną titulą.
Karališkoji ekipa po 11 metrų baudinių serijos nukovė "Atletico" komandą, kuri turnyro ketvirtfinalio etape eliminavo būtent Barselonos atstovus.
Tiesa, toks Luiso Enrique treniruojamos ekipos gestas sulaukė prieštaringos reakcijos.
Nemažai fanų užsipuolė "Barcelona" ir pradėjo rašyti necenzūrinius komentarus, kurių dauguma buvo ištrinti.
Congratulations @realmadrid for winning the Champions League title in Milan #UCLfinal
— FC Barcelona (@FCBarcelona) May 28, 2016
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą