"Barcelona" užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį, "Liverpool" išplėšė lygiąsias mače su "Napoli"

Trečiadienį 22 valandą vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos likusios šešerios E-H grupių 5-ojo turo rungtynės.

Daug intrigos sulaukusioje dvikovoje "Barcelona" savo stadione priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus. Praktiškai be pasipriešinimo žaidę katalonai pasiekė pergalę rezultatu 3:1 ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Po įvartį nugalėtojams mušė Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Antoine'as Griezmannas. L. Messi prisidėjo prie visų trijų įvarčių. BVB ekipai paguodos įvartį įmušė Jadonas Sancho.

Kitose šios grupės rungtynėse Milano "Inter" palaužė Prahos "Slavia" ir išsaugojo šansus žengti į kitą etapą. Madų sostinės komandą į pergalę vedė Romelu Lukaku ir Lautaro Martinezo duetas.

"Barcelona" jau užsitikrino pirmąją poziciją grupėje. "Inter" ir BVB turi po lygiai taškų, tačiau Milano komandos paskutiniame ture lauks dvikova su "Barca".

Taip pat nemažai dėmesio sulaukė rungtynės Liverpulyje, kur vietos "Liverpool" susigrūmė su "Napoli". Jurgeno Kloppo auklėtiniai liko be pergalės – lygiosios 1:1.

21-ąją minutę Driesas Mertensas išvedė svečius į priekį, tačiau 65-ąją minutę tašką "raudonųjų" ekipai padovanojo Dejanas Lovrenas.

Kitos grupės rungtynės baigėsi lengva "Salzburg" pergale prieš "Genk". "Liverpool" su 10 taškų yra pirmoje pozicijoje, tačiau dar neturi aštuntfinalio bilieto, nes "Salzburg" juos teoriškai gali pavyti ir pranokti tarpusavio rungtynėse.

Likusios trečiadienio dvikovos baigėsi Amsterdamo "Ajax" pergale ir dramatiškomis "Leipzig" – "Benfica" klubų lygiosiomis.

TURNYRINĖ GRUPIŲ LENTELĖ

E grupė

"Liverpool" 1 -  1 "Napoli"
21' [0 - 1] D. Mertens
65' [1 - 1] D. Lovren

"Genk" 1 - 4 "Salzburg"
43' [0 - 1] P. Daka
45' [0 - 2] T. Minamino
69' [0 - 3] H. Hee-Chan
85' [1 - 3] M. Samata
87' [1 - 4] E. B. Haaland

F grupė

"Barcelona" 3 - 1 "Borussia"
29' [1 - 0] L. Suarez
33' [2 - 0] L. Messi
67' [3 - 0] A. Griezmann
77' [3 - 1] J. Sancho

"Slavia" 1 - 3 "Inter"
19' [0 - 1] L. Martinez
37' [1 - 1] T. Soucek (11 m. baudinys)
81' [1 - 2] R. Lukaku
88' [1 - 3] L. Martinez

G grupė

"Leipzig" 2 - 2 "Benfica"
20' [0 - 1] Pizzi
59' [0 - 2] C. Vinicius
90' [1 - 2] E. Forsberg (11 m. baudinys)
90+6' [2 - 2] E. Forsberg

H grupė

Lille" 0 - 2 "Ajax"
2' [0 - 1] H. Ziyech
59' [0 - 2] Q. Promes