"Barcelona" - viena koja Karaliaus taurės finale (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare Ispanijoje sužaistos antrojo pusfinalio pirmosios tarpusavio rungtynės.

"Camp Nou" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Barcelona" su "Valencia". Ernesto Valverde auklėtiniai padėjo žingsnį finalo link - "šikšnosparnius" įveikė rezultatu 1-0.

Rungtynės "Barcai" nesiklostė pagal jų scenarijų - katalonai dominavo su kamuoliu ir kūrė pozicines atakas, tačiau per pirmąsias 45 minutes neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

"Valencia" gana sėkmingai laikėsi gynyboje, tačiau 67-ąją minutę buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų - po nuostabaus Lionelio Messi perdavimo galva pergalingą įvartį pasiekė Luisas Suarezas.

Atsakomosios rungtynės Valensijoje įvyks vasario 8-ąją dieną.

"Barcelona" 1 - 0 "Valencia"
67' [1 - 0] L. Suarez

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/lRrc1A_SJsM" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>