„Barcelona“ vis dėlto sugebės įregistruoti du žaidėjus © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Barcelona“ galiausiai pasiekė savo tikslą.

Žurnalistas Rogeris Torello skelbia, kad dar vieną finansinį keltą aktyvavusi Katalonijos komanda turėtų būti pajėgi „La Liga“ kovoms įregistruoti tiek Pau Victorą, tiek Dani Olmo.

Šiuo metu trūksta tik Joano Laportos parašo dėl šio sandorio užtvirtinimo.

„Barcelona“ kuo greičiau tikisi atsistoti į stabilią finansinę poziciją.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...