"Barcelona" vizitas Sevilijoje pažymėtas įspūdingu L. Messi "hat-tricku"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį finišavo 28-asis turas.

"Barcelona" išvykoje pasiekė revanšą prieš Sevilijos "Real Betis". Luiso Suarezo ir Lionelio Messi tandemo vedami katalonai šventė pergalę rezultatu 4:1.

"Real Betis" drąsiai pradėjo rungtynes, tačiau už riziką greitai atsakė – 18-ąją minutę L. Messi įspūdingu baudos smūgiu išvedė svečius į priekį.

Lyg to būtų negana, paskutinę pirmojo kėlinio akimirką L. Messi po puikaus L. Suarezo perdavimo įkirto į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu antrą kartą nuginklavo Pau Lopezą.

Antrajame kėlinyje "Barca" jau nebesulaukė jokio pasipriešinimo. 63-ąją minutę varžovus į neviltį pasiuntė L. Suarezas, atlikęs reidą per pusę aikštės.

82-ąją minutę Lorenas sušvelnino atsilikimą, tačiau po trijų minučių dar vienu įvarčiu atsakė L. Messi, kuriam tai buvo 51 karjeros "hat-trickas". Po trečio įspūdingo argentiniečio įvarčio jį ovacijomis palydėjo ir patys "Real Betis" gerbėjai.

"Barcelona" jau praktiškai nebeturi konkurencijos dėl pirmos pozicijos – nuo antros vietos pabėgo iki 10 taškų.

Kitos dvikovos baigėsi "Sevilla", "Real Valladolid" ir "Villarreal" pergalėmis bei nulinėmis "Valencia" – "Getafe" klubų lygiosiomis.

"Real Betis" 1 - 4 "Barcelona"
18' [0 - 1] L. Messi
45+2' [0 - 2] L. Messi
63' [0 - 3] L. Suarez
82' [1 - 3] Loren
85' [1 - 4] L. Messi

"Eibar" 1 - 2 "Real Valladolid"
54' [1 - 0] F. Orellana
90+1' [1 - 1] D. Verde (11 m. baudinys)
90+3' [1 - 2] S. Guardiola

"Espanyol" 0 - 1 "Sevilla"
53' [0 - 1] W. Ben Yedder (11 m. baudinys)

"Valencia" 0 - 0 "Getafe"

"Villarreal" 3 - 1 "Rayo"
20' [0 - 1] M. Suarez
50' [1 - 1] K. Ekambi
52' [2 - 1] K. Ekambi
88' [3 - 1] G. Moreno