"Barcelona" žengė į Karaliaus taurės finalą (VIDEO)

Trečiadienį vakare Ispanijoje sužaistos dvejos atsakomosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko tarp "Villarreal" ir "Barcelona" ekipų. Revanšo siekę "submarinai" palūžo ir namuose, kai pralaimėję rezultatu 1-3 leido katalonams žengti į turnyro finalą.

Jau 3-ąją minutę svečius iš Barselonos į priekį išvedė Neymaras, tačiau 39-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Jonathanas dos Santosas. Vis dėlto 65-ąją minutę "Villarreal" liko dešimtyje, o tuo pasinaudoję katalonai pribaigė šeimininkus. Po įvartį pelnė Luisas Suarezas ir Neymaras.

Pirmoji dvikova "Camp Nou" stadione taip pat baigėsi Luiso Enrique vadovaujamos ekipos pergale rezultatu 1-3. Karaliaus taurės finale įvyks 2012 metų pakartojimas - "Barca" susikaus prieš Bilbao "Athletic".

"Villarreal" 1 - 3 "Barcelona"

(Pirmas mačas 1-3, galutinis rezultatas 2-6)

3' [0 - 1] Neymar

39' [1 - 1] J.dos Santos

73' [1 - 2] L.Suarez

88' [1 - 3] Neymar

65' T.Pina ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 0 - 2 "Athletic"

(Pirmas mačas 1-1, galutinis rezultatas 1-3)

13' [0 - 1] A.Aduriz

42' [0 - 2] X.Etxeita