Ispanijos superklubas "%c00006" paskelbė, kad šią vasarą klube vyks žaidėjų kaita. Komandą turėtų palikti Patrickas Kluivertas, Marcas Overmarsas, Philipas Cocu, Michaelis Reizigeris ir Rečberas Rustu.

Tuo pačiu buvo paskelbta, kad šiame sezone iš "Arsenal" išsinuomotas Giovannis van Bronckhorstas visiškai pereis į Katalonijos klubą bei, kad klubas beveik baigė derinti Juliano Belletti perėjimo iš "Villareal" detales.

Po šių pranešimų atrodo, kad klubo direktorius sportui Txikis Begiristainas ir treneris Frankas Rijkaardas nori ne tik atnaujinti komandą, bet, svarbiausiai, sumažinti išlaidas žaidėjų algoms.

"Mes nenorime, kad jie liktų, - apie Kluivertą ir Overmarsą kalbėjo Begiristainas. - Overmarsas praėjusiame sezone žaidė nedaug ir nelabai prisidėjo prie komandos sėkmės. Patrickas jaučia didelį spaudimą iš žiūrovų, o tai tikrai nėra gerai jokiam žaidėjui. Šiuo klausimu sutarė tiek Patrickas, tiek Rijkaardas".

Praėjusiame sezone puikiai žaidęs Cocu tikėjosi pratęsti savo kontraktą su "Barca", tačiau antradienį vykusiame pasitarime jis išgirdo ne tai, ką tikėjosi.

"Jis paliks klubą, kadangi jis nori didesnio atlyginimo ir papildomų premijų, - teigė "Barcelona" direktorius sportui. - Mes turime nusistatę aiškią algų mokėjimo politiką ir neketiname daryti išimčių nei vienam žaidėjui".

"Mes jau esame nusižiūrėję vieną žaidėją, kuris turėtų pakeisti Cocu, - užsiminė Begiristainas. - Tačiau dabar negalime pasakyti jo pavardės. Jis nėra pigesnis nei Cocu, tačiau jis jaunesnis, o tai reiškia, kad jis būtų geresnė investicija į ateitį".

Cocu, kuriam tikrai netrūksta pasiūlymų iš kitų klubų, greičiausiai grįš į tėvynę ir atstovaus Eindhoveno "PSV".

"Barca" direktorius sportui taip pat užsiminė apie Michaelį Ballacką: "Mes tikrai domimės Ballacku. Žinome, kad jis nori palikti "Bayerną" ir jei taip atsitiks, mes tikrai stengsimės prisivilioti jį".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos