"Barcos" dešiniojo gynėjo paieškose - būrys kandidatų

Paaiškėjus, kad Dani Alvesas persikels į Turino "Juventus", "Barcelona" klubui prireikė naujo dešiniojo krašto gynėjo. 

Įvairių šaltinių duomenimis, Ispanijos čempionų vadovai brazilo pamainai yra numatę keturis galimus kandidatus. Katalonų prioritetas - "La Masia" auklėtinis Hectoras Bellerinas, žaidžiantis Londono "Arsenal" gretose.

Ispanas po puikaus sezono Anglijoje jau prasimušė ir į gimtosios šalies rinktinę, todėl "Barcai" būtų tobulas variantas. Tiesa, "kanonieriai" jo paleisti nenori, o apie savo ketinimus likti jų gretose ne kartą yra kalbėjęs ir pats futbolininkas.

"Barcą" taip pat domina 22-ejų metų "Valencia" portugalas Joao Cancelo, 29-erių Mariano iš "Sevilla" bei Londono "Chelsea" vis dar priklausantis Juanas Cuadrado. Kolumbietis su persikelimu į Luiso Enrique vadovaujamą ekipą buvo siejamas dar tuomet, kai šis treneris tik pradėjo darbą, o pats futbolininkas rungtyniavo Florencijos "Fiorentina" gretose.

Visgi, nepaisant Barselonos klubo prioritetų, pastaruoju metu jiems atsirado dar dvi galimybės. "Mundo Deportivo" skelbia, jog į Kataloniją sutiktų keltis Gregory van der Wielis bei Rafinha.

Pirmojo sutartis su "Paris Saint-Germain" baigsis netrukus ir jis galės papildyti komandą be jokio perėjimo mokesčio. Tuo tarpu iki Miuncheno "Bayern" brazilo kontrakto pabaigos liko tik vieneri metai, todėl jo transfero suma būtų minimali.

Nors pastarieji žaidėjai startinės "Barcos" sudėties kalibro veikiausiai neatitinka, laisvai galėtų užimti vietą ant suolo.