„Barcos“ draugiškos rungtynės su „Boca Juniors“: antras Alveso debiutas ir dar vienas pralaimėjimas © AFP nuotr.

Antradienio vakarą įvyko rungtynės Diego Maradonai pagerbti – „Barcelona“ ir „Boca Juniors“ susirungė draugiškame mače, Maradonos taurėje. 

Mače triumfavo ir taurę laimėjo „Boca Juniors“ futbolininkai. Buenos Airės ekipa po 11 m baudinių įveikė „Barcelonos“ ekipa, kol pagrindinis laikas baigėsi 1:1. 

Katalonai realizavo vos du 11 m baudinius, o „Boca Juniors“ futbolininkai realizavo visus keturis, laimėdami seriją 4:2. 

Šiose rungtynėse įvyko antrasis Dani Alveso debiutas „Barcelonos“ gretose. Brazilas realizavo viena iš 11 m baudinių ir gavo taip reikalingos praktikos futbolo aikštėje, kadangi su katalonais, pagal „La Liga“ taisykles, šiais metais oficialiose rungtynėse gynėjas dar negalės žaisti. 

Įvartį šiose rungtynėse „Barcai“ įmušė 22-ejų Ferranas Jutgla, tačiau rungtynėse žaidė ne vienas žinomas žaidėjas: Clemenas Lenglet, Philippe'as Coutinho, Ericas Garcia, Sergino Destas, Riqui Puigas, Neto, Yusufas Demiras bei Oscaras Mingueza. 

„Boca Juniors“ gretose įvartį įmušė Exequielas Zeballosas. Argentinos komandai šiose rungtynėse atstovavo tokie žaidėjai, Eduardo Salvio bei Marcosas Rojo. 

Nepaisant, kad tai buvo draugiškos rungtynės, Xavi su „Barcelona“ nelaimi jau ketvirtose rungtynėse iš eilės. Savaitgalį katalonų laukia susitikimas su „Elche“ komanda namuose, Ispanijos pirmenybėse. 

Straipsnio įvertinimas: 3 0
 • Hm

  Butu geda napoliui pries sita vaiku komanda pasikraut

  • +21
 • Hm

  Butu geda napoliui pries sita vaiku komanda pasikraut

  • +21
 • Hm

  Butu geda napoliui pries sita vaiku komanda pasikraut

  • +21

Kitos naujienos