"Barcos" karaliavimą nutraukęs Marcelino: "Tai geriausia diena mano gyvenime"

Ketverius metus iš eilės Karaliaus taurėje dominavusi "Barcelona" galiausiai buvo nakarūnuota – finale kovojusi "Valencia" rezultatu 2:1 palaužė katalonus ir pirmą kartą nuo 2008 metų iškovojo trofėjų.

"Valencia" jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių pranašumą ir jį išlaikė iki pat antrojo kėlinio vidurio. "Šikšnosparniams" teko atsimušinėti gynyboje, tačiau ši taktika jiems atnešė taip ilgai lauktą titulą.

Ekipos strategas Marcelino, kuris dar sezono pradžioje buvo arti atleidimo, po finalinio švilpuko vos sulaikė emocijas.

"Tai yra laimingiausia diena mano karjeroje", – sakė strategas. – Tai yra pirmas toks triumfas. Visada būna pirmasis finalas ir pirmoji pergalė".

"Praėję metai mums taip pat buvo puikūs, tačiau tada turėjome sunkią sezono pradžią. Buvome sunkioje atkarpoje, tačiau tik dėl to, ką mums teko iškentėti, šiandien iškovojome titulą.

Žaidėjai man suteikė galimybę laimėti šį trofėjų. Jaučiu didžiulę meilę ir padėką šiai grupei", – pridūrė Marcelino.