„Barcos“ prezidentas J. Laporta: Mes nenorime parduoti F. de Jongo © REUTERS nuotr.

„Manchester United“ intensyviai siekia įsigyti „Barcelonos“ vidurio saugą Frenkie de Jongą. Pastarosiomis savaitėmis buvo įvairių spekuliacijų dėl žaidėjo ateities, o trečiadienio spaudos konferencijoje „Barcos“ prezidentas pasidalino savosiomis mintimis.

„de Jongas yra „Barcelonos“ žaidėjas ir mes, jei nebus reikalo, nenorime jo parduoti“, – sakė Laporta. „Žinome, kad jis turi pasiūlymų iš įvairių komandų. Jei kada nors vienas iš jų mus sudomintų, mes jį parduotume. Bet šiuo metu mes to daryti nesiruošiame“.

Katalonai jau atmetė du „Manchester United“ pasiūlymus už olandą. Teigiama, kad Frenkie de Jongas yra pagrindinis naujojo „raudonųjų velnių“ trenerio Eriko ten Haago taikinys.

Šią savaitę Laporta dar kartą pasakė, kad De Jongas nebus parduodamas, nepaisant susidomėjimo iš „Manchester United“ ir kitų klubų.

Jis sakė: „Ne tik „United“ nori de Jongo. Mes neketiname jo parduoti, jis nori likti. Visi ekspertai Frenkie'į laiko vienu geriausių vidurio saugų pasaulyje. Džiaugiamės jį turėdami.

„Padarysiu viską, ką galiu, kad Frenkie liktų čia, bet taip pat yra atlyginimo problema, kurią reikia išspręsti.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos