Baudinį atrėmęs Cechas išgelbėjo "Chelsea" klubui tašką Londono derbyje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vartininkas Petras Cechas 93 minutę atrėmė 11 metrų baudinį, išgelbėdamas "Chelsea" klubui tašką Londono derbyje su "Fulham" - rungtynės baigėsi be įvarčių 0-0.

Jau per pridėtą laiką Davidas Luizas baudos aikštelėje pargriovė Clintą Dempsey, tačiau pastarasis nesugebėjo realizuoti arbitro skirto baudinio - nevykusiai smūgiuotą kamuolį atmušė vartininkas, o pakartotinis akrobatinis amerikiečio bandymas buvo labai netikslus.

Nykiai bei vangiai vykusiame mače "Chelsea" žvaigždė Fernando Torresas vis dar nerado savojo žaidimo, o 'mėlynieji' iki minimumo sumenkino viltis apginti Anglijos čempionų titulą.

Didžiajai Britanijai rekordinę beveik 59 milijonų eurų sumą atsiėjęs Torresas pasirodė startinėje sudėtyje, nukonkuruodamas ant tarp atsarginių likusį Didier Drogba, tačiau antrajame kėlinyje buvo pakeistas. Kur kas gyviau už jį atrodė kitas "Chelsea" žiemą įsigytas futbolininkas - Davidas Luizas, bet ir jam pabaigoje nepavyko išvengti klaidos, galėjusios lemti pralaimėjimą.

Po šių lygiųjų "Chelsea" išliko penktoje turnyrinės lentelės vietoje su 45 taškais. Nuo lyderio "Man Utd" Carlo Ancelotti auklėtiniai atsilieka 12, o nuo ketvirtoje pozicijoje žengiančio Londono "Tottenham" - 2 taškais.

Tuo metu "Fulham" su 31 tašku žengia 12 vietoje.

Londono "Fulham" 0 - 0 Londono "Chelsea"

90' Clint Dempsey ("Fulham") nerealizavo 11 metrų baudinio