Baudinį atrėmęs E. Gertmonas: „Išliekame kovoje, dar galime sugrįžti“ © E. Žaldario nuotr.

Pirmasis mūšis pralaimėtas, tačiau dar ne karas. Apie tai po pirmųjų Čempionų lygos atrankos antro etapo rungtynių Budapešte kalbėjo „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir vartininkas Edvinas Gertmonas.

„Žalgiris“ nusileido „Ferencvaros“ ekipai rezultatu 0:2 po pirmajame kėlinyje dviejų praleistų įvarčių.

„Mano nuomone, trūko pasitikėjimo savimi viduryje aikštės. Mums leido įžaidinėti kamuolį, galėjome žaisti. Jautėsi, kad pritrūko drąsesnio atsidengimo. Aišku, po to dvi klaidos – mus iškart nubaudė. Varžovų komanda – gera, ypač ant greitų kontratakų. Keitimai įnešė šviežumo, drąsiau pradėjome žaisti, turėjome geresnių progų. Tikėkimės Vilniuje bus abu kėliniai tokie. Po tokio rezultato dar esame „gyvi“, galime sugrįžti. Šiek tiek sėkmės savoje aikštėje, su savais fanais. Viskas įmanoma“, – vertino E. Gertmonas.

Žalgiriečių situacija galėjo dar labiau komplikuotis dvikovos pabaigoje, kai į Lietuvos čempionų vartus buvo skirtas baudinys.

„Turėjau informaciją, buvome pasitarę su vartininku treneriu Mantu Tamulioniu. Žinojau, kur varžovas mušė paskutinį kartą. Paskutinis buvo būtent į tą pusę. Informaciją turėjau, bet sprendimą priėmiau paskutinę minutę“, – aiškino vartininkas.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks liepos 27 d. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos