Pasiba igus tyrimui dėl įtarimų kai kuriems žaidėjams ir klubams iš anksto sutariant rungtynių rezultatus, Italijos futbolo federacijos (FIGC) disciplinos komitetas paskelbė verdiktą į skandalą įsivėlusiems žmonėms.

Vienerias rungtynes Italijos rinktinėje sužaidęs 32 metų gynėjas %p01282, kuris neseniai nutraukė kontraktą su "%c00070", gavo penkių mėnesių diskvalifikaciją.

"%c00082" ekipoje žaidusio 34 metų %p01759 karjera jau atrodo baigėsi, nes jis buvo diskvalifikuotas net trims metams. Maurizio Caccavale iš "Pescara" negalės žaisti šešis, o Alfredo Femiano iš "Como" penkis mėnesius.

"%c00080" žaidėjas %p00992 negalės žaisti šešis mėnesius, anksčiau buvę komandoje vartininkas %p00977 ir treneris Giuseppe Papadopulo gavo atitinkamai metų ir penkių mėnesių diskvalifikaciją. Tiesa Sienos klubas gali atsikvėpti - jis išvengė griežtesnės bausmės ir iškritimo į "Serie-B".

Tuo tarpu "Modena" klubas nebuvo išsiųstas į "Serie-C", bet naująjį "Serie-B" sezoną turės pradėti su penkių taškų deficitu.

Visi kiti, susiję su skandalu, tarp jų "%c00068" ir buvęs jo treneris Luigi Del Neri, "Siena" ekipoje žaidęs %p00998, "Verona" klubas, buvo išteisinti.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos