"Bayer" ir "Eintracht" prasibrovė į Vokietijos taurės pusfinalį

Trečiadienį sužaistos dar dvejos Vokietijos taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Dramatišką pergalę namuose ir kelialapį į kitą etapą iškovojo "Bayer" ekipa, kuri namuose 3:1 palaužė "Union" futbolininkus.

Būtent svečiai pirmieji pasižymėjo šiose rungtynėse - 39-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Marcusas Ingvartsenas.

Svečių situacija gerokai susikomplikavo 71-ąją minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas Christopheris Lenzas, o vos po minutės "Bayer" išlygino rezultatą po Karimo Bellarabi įvarčio.

86-ąją minutę Charlesas Aranguizas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai, o "Bayer" pergalę jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino Moussa Diaby.

"Bayer" pusfinalyje susitiks su "Eintracht" ekipa, kuri kitame mače namuose 2:0 įveikė "Werder" futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai po ilgai trukusios VAR peržiūros skirtą 11 metrų baudinį realizavo Andre Silva.

"Eintracht" pergalę 60-ąją minutę įtvirtino Daichi Kamada.

Šeimininkai rungtynes buvo priversti baigti mažumoje - jau per teisėjo kompensuotą laiką iš aikštės buvo pašalintas Filipas Kostičius.