"Bayer" namuose neturėjo vargo prieš "Wolfsburg" (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo 28-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

Pirmieji po rinktinių pertraukos į aikštę žengę Lėverkuzeno "Bayer" ir "Wolfsburg" futbolininkai. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi "Bayer" ekipa rezultatu 3-0 nugalėjo varžovus iš Volfsburgo.

Pirmasis šeimininkus į priekį 27-ąją minutę išvedė 19-metis Julienas Brandtas, o pranašumą antrojo kėlinio viduryje padidino tikslus Javiero Hernandezo smūgis į vartų tinklą.

Galutinis taškas šiame susitikime buvo padėtas 87-ąją minutę, kai po J. Hernandezo tikslaus perdavimo pasižymėjo Vladlenas Yurchenko.

Po pergalės "Bayer" bent laikinai pakilo į ketvirtąją poziciją, o "Wolfsburg" su 38 taškais lieka aštuntoje pozicijoje.

"Bayer" 3 - 0 "Wolfsburg"
27' [1 - 0] J. Brandt
73' [2 - 0] J. Hernandez
87' [3 - 0] V. Yurchenko