„Bayer“ pateko į finalą ir pagal nepralaimėtas rungtynes tapo Europos rekordininkais © AFP nuotr.

UEFA Europos lygos atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ klubas namuose, rezultatu 2:2, sužaidė su „Roma“.

Tai yra net 49-osios nepralaimėtos „Bayer“ rungtynės šiame sezone iš tiek pat galimų ir „Bundesliga“ čempionai tapo nepralaimėtų rungtynių rekordininkais Europoje, aplenkdami Lisabonos „Benfica“. Pastarieji buvo nepralaimėję 48-iuose susitikimuose iš eilės.

Pirmąsias rungtynes Romoje Vokietijos ekipa laimėjo rezultatu 2:0.

43-ąją minutę romėnus į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs argentinietis Leandro Paredesas.

66-ąją minutę dar vieną baudinį tiksliai realizavo L. Paredesas ir padvigubino rezultatą.

82-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė „Roma“ klubo gynėjas Gianluca Mancini.

90+7 minutę rezultatą išlygino krašto gynėjas Josipas Stanisičius.

Kitose UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynėse Bergamo „Atalanta“ namuose, rezultatu 3:0, sutriuškino Marselio „Olympique“ klubą. Pirmosios rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 1:1.

Finalas įvyks gegužės 22-ąją dieną, Dubline.