"Bayern" apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų, Ribery patyrė traumą (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį po žiemos pertraukos sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XVIII turo rungtynėse Miuncheno "Bayern" futbolininkai apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų, o Franckas Ribery patyrė galimai sunkią traumą.

Penktąją turnyrinės lentelės poziciją užimantys "bavarai" dvikovoje išvykoje prieš "Wolfsburg" pirmavo didžiąją susitikimo dalį dėka kuriozinio Thomaso Mullerio įvarčio, tačiau 86 minutę po grubios svečių klaidos rezultatą išlygino Sascha Rietheris.

Negana to, 18 minutę susižeidęs kelį mačo nebegalėjo tęsti Louiso van Gaalo komandos vienas iš lyderių - saugas Franckas Ribery.

Prancūzą aikštėje pakeitė pirmą kartą nuo 2010 metų Pasaulio čempionato finalo oficialiose varžybose ant žaliosios vejos pasirodęs olandas Arjenas Robbenas.

Kituose mačuose "Hamburger" išvykoje minimaliu skirtumu 1-0 palaužė Gelzenkircheno "Schalke" vienuolikę, o "Stuttgart" tokiu pačiu rezultatu, tik savų žiūrovų akivaizdoje, įveikė antroje čempionato vietoje žengiančius "Mainz" futbolininkus.

Verta paminėti, kad per šią dieną įvykusias šešerias turo rungtynes buvo nerealizuoti net keturi 11 metrų baudiniai.

"Nurnberg" 0 - 1 "Gladbach"
8' [0 - 1] R. Neustadter

86' H.J. Pinola ("Nurnberg") nerealizavo 11 m. baudinio

Hamburgo "St. Pauli" 2 - 2 "Freiburg"
13' [1 - 0] M. Ebbers
61' [1 - 1] P. Cisse
68' [2 - 1] G. Asamoah
75' [2 - 2] P. Cisse

10' P. Cisse ("Freiburg") nerealizavo 11 m. baudinio

"Stuttgart" 1 - 0 "Mainz"
79' [1 - 0] M. Harnik

Brėmeno "Werder" 2 - 1 "Hoffenheim"
37' [1 - 0] C. Pizarro
87' [1 - 1] B. Vukcevic
90' [2 - 1] T. Frings

"Wolfsburg" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"
7' [0 - 1] T. Müller
86' [1 - 1] S. Riether

21' P. Lahm ("Bayern") nerealizavo 11 m. baudinio
45' Grafite ("Wolfsburg") nerealizavo 11 m. baudinio

Gelzenkircheno "Schalke" 0 - 1 "Hamburger"
53' [0 - 1] R.v. Nistelrooy