„Bayern“ aštuonių įvarčių fiestoje įveikė „Augsburg“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 5:3 sutriuškino „Augsburg“ futbolininkus.

Kiek netikėtai 3 minutę į priekį išsiveržė svečiai. Įvartį pelnė savąją progą baudos aikštelėje atradęs Mergimas Berisha.

Šalto dušo paragavę bavarai savo oponentams atsakė keturiais savaisiais įvarčiais. 15 minutę pasižymėjo Joao Cancelo, 19 ir 35 minutėmis įvarčius mušęs Benjaminas Pavardas susirinko dublį, o 45 minutę Leroy'us Sane pridėjo įvartį „į rūbinę“.

Antrame kėlinyje „Augsburg“ stengėsi sugrįžti į rungtynes ir 60 minutę sušvelnino atsilikimą. 11 metrų baudinį realizavo Mergimas Berisha.

74 minutę „Bayern“ atstatė trijų įvarčių pranašumą po Alphonso Davieso tikslaus smūgio.

Svečiai pasižymėjo trečią kartą šiame susitikime tiksint paskutinėms mačo sekundėms. 90+3 minutę bavarų vartininką nuginklavo Irvinas Cardona.

Po šio susitikimo „Bayern“ išsiveržė į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje trimis taškais lenkdami Dortmundo „Borussia“. Tiesa, Dortmundo ekipa yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.