"Bayern" ČL ketvirtfinalyje sutriuškino "Porto", o "Barca" ramiai sutvarkė reikalus prieš PSG (FOTO, VIDEO)

Šį vakarą sužaisti atsakomieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo pirmieji pusfinalių dalyviai. Tiesa, abiejuose mačuose daug intrigos nebuvo, nes dvejų rungtynių serijos nugalėtojai, tiek Miunchene, tiek Barselonoje paaiškėjo jau po pirmojo kėlinio.

"Bayern" ekipa namuose priėmė "Porto", kuriam išvykoje buvo pralaimėjusi rezultatu 1-3, tačiau šiandien bavarai svečius triuškino net 5-0 vos po 45 minučių. Sumaištis svečių gretose buvo matyti jau po pirmųjų dviejų įvarčių, o pelnius trečiąjį "Porto" strategas neapsikentęs nusprendė atlikti keitimą dešiniojo gynėjo pozicijoje.

Vis dėlto, Pepo Guardiolos auklėtiniai apsukų nemažino ir tolimu smūgiu po rikošeto pasižymėti iki pertraukos dar sugebėjo Thomasas Mulleris bei smūgiu iš baudos aikštelės penktąjį įvartį pelnė Robertas Lewandowski.

Antrajame kėlinyje bavarai kiek atsipalaidavo ir leido kamuoliu ilgiau pasidžiaugti "Porto" komandai. Paguodos įvartį dar spėjo pelnyti Jacksonas Martinezas, tačiau jo smūgis buvo nustelbtas pačioje pabaigoje preciziškai tiksliai Xabi Alonso realizuoto baudos smūgio.

Nuotraukų galerija

Tuo tarpu Katalonijoje mesti iššūkį "Barcelona" bandė "Paris Saint-Germain". Ekipa, žengianti į kitą etapą "Camp Nou" taip pat paaiškėjo sužaidus vos 14 minučių, kai pasižymėjo Neymaras. Po brazilo įvarčio bendras rezultatas buvo 4-1 šeimininkų naudai, nes "barca" svečiuose buvo laimėjusi 3-1.

34-ąją minutę Neymaras į savo sąskaitą įsirašė dublį bei prancūzus nuskandino galutinai, o po pertraukos nieko įspūdingo aikštėje jau nebeįvyko.

[5-1] 74' Jackson Martinez
87' Ivan Marcano ("Porto") pašalintas iš aikštės
[6-1] 88' Xabi Alonso

"Barcelona" 2 - 0 (5 - 1) "Paris Saint-Germain"
[1-0] 14' Neymar
[2-0] 34' Neymar