"Bayern" devynių įvarčių fiestoje išplėšė pergalę prieš "Leipzig"  (VIDEO)

Šeštadienį 16 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse įvyko visos devynerios priešpaskutinio turo dvikovos.

Nemažai dėmesio sulaukė dvikova "Red Bull" stadione, kur vietos "Leipzig" priėmė titulą jau anksčiau laiko užsitikrinusius Miuncheno "Bayern" futbolininkus. Devynių įvarčių fiestoje šeimininkai rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir turėjo pripažinti bavarų pranašumą.

Jau 2-ąją minutę "Leipzig" įsiveržė į priekį, tačiau 17-ąją minutę rezultatą nuo 11 metrų žymos lygino Robertas Lewandowskis. Vis dėlto 29-ąją minutę 11 m. baudinys buvo paskirtas ir į kitus vartus - jį sėkmingai realizavo Timo Werneris.

Antrojo kėlinio pradžioje "Leipzig" ekipai pavyko pasiekti dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 3-1. Bavarai į dar vieną šeimininkų įvartį atsakė 60-ąją minutę - tikslų smūgį atliko Thiago.

Tačiau vos po keturių minučių T. Werneris dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą. Atrodė, kad šiose rungtynėse nugalėtojas jau bus aiškus, tačiau bavarai sukūrė tikrą futbolo fiestą.

84-ąją minutę atsilikimą švelnino R. Lewandowskis, o pirmąją pridėto laiko minutę puikų išlyginamąjį įvartį baudos smūgiu pasiekė Davidas Alaba. Iki rungtynių pabaigos buvo likusios keturios minutės ir pagreitį pagavę bavarai be pergalės iš čia grįžti nenorėjo - 95-ąją minutę Arjenas Robbenas individualiu reidu pasiekė pergalingą įvartį, kuris šeimininkus pasiuntė į visišką nokdauną.

Pirmoje vietoje esantis ir jau iš šios pozicijos nepasitrauksiantis "Bayern" savo sąskaitoje turi 79 taškus. "Leipzig" taip pat liks antroje vietoje - nuo artimiausių persekiotojų jie turi 5 taškų pranašumą.

Kitose rugtynėse Dortmundo "Borussia" išvykoje nesugebėjo pranokti "Augsburg". Pastarieji 28-ąją minutę pirmieji įsiveržė  į priekį, tačiau Pierre'as-Emerickas Aubameyangas rezultatą išlygino.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Mainz", Berlyno "Hertha" ir "Hoffenheim" klubų pergalėmis, o dar ketverios rungtynėse užfiksuotos lygiosios.

Iš viso šiame ture buvo pelnyti net 36 įvarčiai. Pirmenybių finišo tiesioji - kitą savaitgalį. Iš stipriausių šalies pirmenybių jau tikrai pasitrauks "Darmstadt" ir "Ingolstadt".

"Leipzig" 4 - 5 "Bayern"

"Augsburg" 1 - 1 "Borussia"

"Mainz" 4 - 2 "Eintracht"

"Bayer" 2 - 2 "Koln"

"Darmstadt" 0 - 2 "Hertha"

"Freiburg" 1 - 1 "Ingolstadt"

"Schalke" 1 - 1 "Hamburger"

"Werder" 3 - 5 "Hoffenheim"