"Bayern" draugiškose rungtynėse pranoko "Real", "Arsenal" susitvarkė su "Fiorentina"

Europos klubai tęsia pasiruošimą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiąnakt į kovą stojo dar keturi klubai.

Pirmąsias draugiškas rungtynes Hiustone žaidė Madrido "Real" klubas, kuris susitiko su Miuncheno "Bayern". Ekipos senbuviams ir jaunimui pasireikšti davęs Zinedine'as Zidane'as turėjo susitaikyti su nesėkmė 1:3.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Corentinas Tolisso, vėliau taip pat įmušė Robertas Lewandowskis bei Serge'as Gnabry. Paguodos įvartį "Real" gretose, kai bavarai jau žaidė dešimtyje, puikiu baudos smūgiu įmušė klube debiutavęs brazilas Rodrygo.

Šiame susitikime debiutavo ir Edenas Hazardas, kuris sužaidė visą pirmąjį kėlinį.

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė Londono "Arsenal" komanda, kuri rezultatu 3:0 pranoko "Fiorentina".

"Kanonierius" į pergalę vėl vedė jaunimas – du įvarčius pridėjo Edwardas Nketiahas, o dar sykį tiksliai smūgiavo Josephas Willockas.