"Bayern" drebina futbolo rinką - įsigijo R. Sanchesą ir M. Hummelsą

Antradienį Miuncheno "Bayern" klubas kiek netikėtai oficialiai pranešė apie naujų žaidėjų įsigijimą. Iš UEFA Čempionų lygos pasitraukę bavarai klubo svetainėje pranešė, kad sukirto rankomis su vienu talentingiausių Europos saugų Renato Sanchesu bei Dortmundo "Borussia" centro gynėju Matsu Hummelsu.

Pirmiausia bavarai pranešė apie 18-mečio "Benfica" saugo įsigijimą. Žiniasklaidoje ilgą laiką sklido gandai, kad realiausias kandidatas prisivilioti futbolininką yra "Manchester United" klubas, tačiau "Bayern" visiškai netikėtai nukonkuravo klubus ir įsigijo vieną talentingiausių jaunųjų futbolininkų.

R. Sanchesas šį sezoną "Benfica" gretose atsiskleidė visu gražumu. Spaudoje buvo pranešinėjama, kad portugalas po puikaus sezono klubams kainuos mažiausiai 60 milijonų eurų. Vis dėlto Miuncheno ekipai pavyko su Lisabonos komanda sutarti dėl 35 mln. eurų sumos, kuri priklausomai nuo asmeninių futbolininko rezultatų gali išaugti dar 45 mln. eurų.

18-metis futbolininkas kartu su Portugalijos rinktine vasarą išvyks į 2016 metų Europos čempionatą. Pats portugalas su "Bayern" sukirto rankomis dėl penkerių metų kontrakto.

Iš viso R. Sanchesas šį sezoną atstovaudamas "Benfica" klubui sužaidė 44 rungtynes ir pelnė penkis įvarčius. Oficialiai Bavarijos ekipą talentingas saugas sustiprins birželio 30-ą dieną.


 "Bayern" nusprendė tą pačią dieną pranešti ir apie užbaigtas derybas su Dortmundo "Borussia" dėl centro gynėjo Matso Hummelso perėjimo į Vokietijos čempionų gretas.

Apie galimą M. Hummelso persikėlimą į "Bayern" jau buvo žinoma kurį laiką. BVB savo oficialioje svetainėje buvo pranešusi, kad 27-erių metų gynėjas nusprendė palikti komandą ir prisijungti prie bavarų. Pats vokietis neigė šiuos pranešimus, tačiau šiandien pranešimai buvo patvirtinti.

M. Hummelso kontraktas su "Borussia" turėjo baigtis 2017 metų vasarą. Visgi "Bayern" šios transfero sumos neatskleidė, tačiau pranešė, kad su Vokietijos rinktinės nariu pasirašytas kontraktas iki 2021 metų.

Futbolininkas oficialiai BVB svetainei pasakojo: "Priimti sprendimą po aštuonerių su puse metų žaidimo šiame klube tikrai nebuvo lengva. Aš visada didžiuosiuosi tuo, kad vilkėjau šio klubo marškinėlius."

M. Hummelsas yra "Bayern" klubo produktas. Vis dėlto vokietis 2008 metų vasarą sulaukė progos prisijungti prie Dortmundo komandos ir joje rungtyniavo iki pat šiol. Iš viso "geltonai juodų: gretose gynėjas sužaidė 303 rungtynes ir du kartus tapo šalies čempionu.


 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos