"Bayern" džiaugėsi minimalia pergale, o "Borussia" patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 17-ojo turo rungtynės.

"Hannover" savo stadione susigrūmė su šį sezoną retai taškus praradančia Miuncheno "Bayern" ekipa. Josepo Guardiolos auklėtiniai neklydo ir šįkart - pasiekta minimali pergalė.

Bavarai turėjo daug progų pasižymėti, tačiau 40-ąją minutę krito tik vienintelis mačo įvartis. Nuo 11 metrų žymos pasižymėjo vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų Thomas Mulleris.

Kitose rungtynėse kiek netikėtai Dortmundo "Borussia" krito prieš "Koln" futbolininkus. "Geltonai juodi" pirmavo po 18-ąją minutę pelnyto įvarčio, tačiau šeimininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo pelnyti du įvarčius ir šventė pergalę.

Trimis taškais džiaugėsi Lėverkuzeno "Bayer", kuriuos ir vėl į pergalę vedė Javieras Hernandezas. 73-ąją minutę meksikiečio įvartis nulėmė pergalę prieš "Ingolstadt". Tai - 11-asis puolėjo įvartis Vokietijos pirmenybėse.

Dar kiti susitikimai baigėsi "Augsburg", "Stuttgart" ir Frankfurto "Eintracht" klubų pergalėmis.

"Hannover" 0 - 1 "Bayern"
40' [0 - 1] T. Muller (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8171489" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Koln" 2 - 1 "Borussia"
18' [0 - 1] K. Papastathopuolos
82' [1 - 1] S. Zoller
90' [2 - 1] A. Modeste

"Ingolstadt" 0 - 1 "Bayer"
73' [0 - 1] J. Hernandez

"Hamburger" 0 - 1 "Augsburg"
76' [0 - 1] J. Moravek

"Eintracht" 2 - 1 "Werder"
29' [0 - 1] C. Pizarro
31' [1 - 1] A. Meier
48' [2 - 1] S. Aigner

"Stuttgart" 3 - 1 "Wolfsburg"
14' [0 - 1] M. Arnold
22' [1 - 1] D. Didavi
31' [2 - 1] F. Kostič
47' [3 - 1] D. Didavi
70' T. Sunjič ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės