"Bayern" ekipoje R.Lewandowskis debiutavo įvarčiu (VIDEO)

Dortmundo „Borussia“ komandą vasaros pradžioje palikęs ir į Miuncheno „Bayern“ persikėlęs lenkas Robertas Lewandowskis jau pirmose rungtynėse bavarų gretose pasižymėjo įvarčiu.

Pirmose „Bayern“ kontrolinėse rungtynėse su trečios Vokietijos lygos „MSV Duisburg“ ekipa komandos išsiskyrė taikiai 1:1.

Būtent R.Lewandowskio įvartis 62 minutę išvedė į priekį svečiuose žaidusį „Bayern“, tačiau vos po 7 minučių Fabianas Schnellhardtas rezultatą išlygino.

Bavarų gretose nebuvo daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų – visi Pasaulio futbolo čempionate dalyvavę futbolininkai dar ilsisi.

Po daugiau nei metų pertraukos traumas išsigydęs „Bayern“ gynėjas Holgeris Badstuberis žaidė 85 minutes.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Bayern“ žais rugpjūčio 1 dieną su „Guadalajara“ klubu JAV.

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/SF4Jzx01O8o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>