"Bayern" gailisi neišnaudotų progų © Eurofootball.lt
Miuncheno "%c00001" vyriausiasis treneris Felixas Magathas dėl pasitraukimo iš Čempionų lygos varžybų kaltina savo žaidėjų nesugebėjimą išnaudoti geras progas įvarčiui, o "%c00042" tai pavyko kur kas geriau, kas ir nulėmė rungtynių baigtį.

Nepaisant sumaištingos pabaigos, kurios metu Vokietijos grandai sugebėjo išplėšti pergalę antrose ketvirtfinalio rungtynėse rezultatu 3-2, į tolimesnį etapą pateko Londono klubas, laimėjęs seriją bendru rezultatu 6-5.

"Esame nusivylę, nes žaidėme ne prasčiau nei "Chelsea", - žurnalistams sakė Magathas. - Mes turėjome progų išsiveržti į priekį pirmojoje rungtynių pusėje. Deja, mes jų neišnaudojome."

Bundesligoje pirmaujantis klubas labai aktyviai pradėjo rungtynes ir išlaikė tempą didžiąją pirmojo kėlinio dalį, sukurdamas vieną progą po kitos, bet kamuolys vis neatsidurdavo už Peterio Cecho (%p00767) nugaros. Už tas neišnaudotas progas bavarai buvo nubausti, kuomet Frankas Lampardas (%p01988) įmušė įvartį smūgiu iš maždaug 25 metrų, po kurio kamuolys rikošetu nuo "Bayern" gynėjo Lucio (%p00324) įlėkė į Oliverio Kahno (%p00002) vartus.

Vokiečiai ir toliau kūrė progas, ir 65-ąją rungtynių minutę po vienos iš jų %p00032 išlygino rungtynių rezultatą.

Skirtingai nei vokiečiai, kontratakuojantys anglai išnaudojo daugumą savo progų. Likus 10 minučių iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos futbolininkas iš Dramblio Kaulo Kranto %p00899 po Joe Cole skersavimo iš kairiojo krašto galva įmušė antrąjį "Chelsea" įvartį rungtynėse, sužlugdydamas visas "Bayern" viltis.

"Antrasis "Chelsea" įvartis visiems parodė, kokie jie stiprūs, - pasakė Magathas. - Po jo rungtynės buvo baigtos".

Agresyvus vėlyvas Bayern trūktelėjimas priartino vokiečius bent prie pratęsimo, tačiau antrajame kėlinyje aikštelėje pasirodžiusių Paolo Guerrero ir Mehmeto Schollio (%p00023) įvarčiai atitinkamai 90-ąją ir 95-ąją runtynių minutėmis buvo šiek tiek pavėluoti.

"Natūralu, mes visi esame nusivylę, nes mes galėjome tai padaryti. Bet mes buvome komanda, kuriai labiau nesisekė", - pridėjo Magathas.