"Bayern" išlaikė keturių taškų persvarą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos Bundesligoje prasidėjo 30-ojo turo kovos. Antroje vietoje žengiantis "Hamburger" klubas sugebėjo iškovoti pergalę svečiuose prieš "Duisburg", tačiau tai intrigos kovoje dėl titulo nepadidino, kadangi lygiai taip pat sėkmingai šiame ture pasirodė ir lygos lyderiai "Bayern" – "Bavarai" namuose sugebėjo palaužti "Arminia" pasipriešinimą ir iškovojo pergalę rezultatu 2-0. Abiems pirmaujančioms ekipoms iki sezono pabaigos liko sužaisti dar po keturis susitikimus, o skirtumas tarp klubų išliko nepakitęs – keturi taškai.

"Bayern" ir "Arminia" mačą "Allianz" arenoje kaip ir kiekvieną Bundesligos susitikimą stebėjo 69-ių tūkstančių fanų auditorija, tačiau pirmojo įvarčio žiūrovams teko palaukti daugiau nei valandą. Svečių iš Bielefeldo gynybą pirmasis sugebėjo pralaužti ekipos lyderis M.Ballackas 69-ąją minutę nuginklavęs varžovų vartininką ir pelnęs tryliktąjį sezono įvartį. Dar po keturių minučių "Bayern" persvarą tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų užtvirtino po keitimo pasirodęs veteranas M.Schollis.

Iškovoję pergalę Miuncheno klubas išlaikė keturių taškų pranašumą ir žengė dar vieną žingsnį link Bundesligos čempionų titulo. Kitame ture "Bayern" svečiuose susitiks su dėl išlikimo lygoje kovojančia "Mainz" ekipa, kuri šiame ture svečiuose sužaidė lygiosiomis su "Eintracht" ir šiek tiek pagerino savo padėtį.

Tuo tarpu kiti lygos autsaideriai "Duisburg" nors ir būdami labai keblioje padėtyje nesugebėjo atsilaikyti prieš vilčių iškovoti titulą dar nepraradusius "Hamburger" futbolininkus. Svečiai iš Hamburgo į priekį išsiveržė sužaidus kiek daugiau negu dvidešimt minučių, kai "Duisburg" gynėjas U.Möhrle "padovanojo" įvartį savo varžovams – po uostamiesčio klubo žaidėjo T.Atoubos pakelto kampinio kamuolys atsimušė į U. Möhrle koją ir įskriejo į vartus.

Dar po dešimties minučių, po puikaus S.Barbarezo perdavimo rezultatą padvigubino brazilas Ailtonas, tiksliai pasiuntęs kamuolį viršutinį "Duisburg" vartų kampą. Beje, verta paminėti, jog šiame mače svečių gretose nerungtyniavo R.van der Vaartas, kuris trenerio sprendimu gavo galimybę pailsėti prieš sekančio turo dvikovą.

Norint ir toliau išlaikyti spaudimą "Bayern" futbolininkams, "Hamburger" ekipa taškų dalinti jau nebegali, o tai padaryti bus tikrai sunku, kadangi jau kitame ture "Hamburger" teks susikauti su puikią formą įgavusia Leverkzseno "Bayer" ekipa.

Šiame ture "Bayer" klubas namuose sugebėjo išplėšti pergalę prieš labai nesėkmingai svečiuose rungtyniaujančius "Gladbach" futbolininkus ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu "Gladbach" pratęsė nesėkmingų varžybų svečiuose seriją - per penkiolika dvikovų lygos vidutiniokų ekipai pavyko surinkti vos aštuonis taškus ir tai yra vienas prasčiausių rezultatų visoje lygoje.

Šeštadienį Leverkuzene vykusioje dvikovoje abu įvarčius nugalėtojams pelnė S.Rolfes, o svečių gretose pasižymėjo rezultatyviausias ekipos puolėjas O.Neuville`as. Po šios pergalės "Bayer" susilygino taškais su "Hertha" ir šiuo metu dalinasi penktąją poziciją.

Ir toliau mažais žingsneliais iš lentelės dugno lipa pergalių išbadėjusi "Koln" ekipa, kuri šiame ture vos nepateikė sensacijos dvikovoje prieš "Schalke" ekipą. Svečiai iš Kiolno pirmavo net iki 80-os varžybų minutės, kai namuose rungtyniavusią "Schalke" ekipą nuo gėdingo pralaimėjimo išgelbėjo Z.Bajramovičius.

Šeštadienio susitikimų statistika

"%c00008" 2 – 1 "%c00103"
11` [1 – 0] Simon Rolfes
48` [1 – 1] Oliver Neuville
84` [2 – 1] Simon Rolfes

37` Oude Kamphuis ("Gladbach") pašalintas iš aikštės.

"%c00015" 1 – 1 "%c00256"
45` [0 – 1] Lukas Podolski
80` [1 – 1] Zlatan Bajramovic

"%c00011" 1 – 1 "%c00016"
6` [0 – 1] Nelson Valdez
23` [1 – 1] Marian Hristov

"%c00105" 0 – 0 "%c00100"

"%c00209" 0 – 0 "%c00257"

"%c00258" 0 – 2 "%c00024"
24` [0 – 1] Uwe Möhrte (į savo vartus)
30` [0 – 2] Ailton

"%c00001" 2 – 0 "%c00210"
69` [1 – 0] Michael Ballack
74` [2 – 0] Mehmet Scholl